19:23:00

Duszniki Zdrój - zdjęcie z wakacji

Witajcie Kochani! ;-) Jestem już w Żninie i od jutra ruszam z pracą tutaj pełną parą. Już nie mogłam się tego doczekać. ;) Dzisiaj trochę zdjęć z Dusznik, niewiele, bo nie robiłam podczas tych wakacji wielu zdjęć. Podsumowując, urlop uważam za udany. Do usłyszenia jutro i miłego oglądania!

18:56:00

Baśń o miłości

Witajcie Kochane. ;) Jutro na całe 28 dni wyjeżdżam do Dusznik Zdroju. Będzie mi ciężej wyjechać, ale lżej wrócić - ze świadomością, iż po raz pierwszy mam do kogo wrócić. Mam nadzieję, iż uda mi się dokonać ciekawych zakupów, pogoda dopisze a czas zleci szybko i przyjemnie. ;) Być może będę mieć dostęp do Internetu, być może odezwę się tutaj dopiero po powrocie, pierwszego sierpnia. Zostawię Was tymczasem z moją Baśnią o miłości, pracą, która wygrała kiedyś pewien konkurs, być może komuś z Was się spodoba. Udanych wakacji! ;)


17:39:00

Maseczka z glinką żółtą czyli sposób na ujędrnienie, oczyszczenie i odżywienie cery + trochę prywaty

Witajcie Kochane. ;-) Jestem ostatnio niezmiernie zabiegana w związku z tym, iż w nadchodzącą niedzielę wyjeżdżam do Dusznik Zdroju (po raz czternasty w moim życiu). Spędzę tam cały miesiąc i nie wiem, czy zdołam dostać się do jakiejś kafejki i zamieścić tutaj nowy post - mam nadzieję, że tak. Jeśli nie - z góry przepraszam i obiecuję, iż do pierwszego sierpnia wznowię tu działalność pełną parą.
Co u mnie? Po raz pierwszy nie do końca mam ochotę wyjeżdżać na wakacje, moje życie diametralnie odmieniło się na lepsze... Poza tym dostałam propozycję bycia współautorką portalu o zdrowiu i urodzie, z czego niezmiernie się cieszę. Jak tylko mój pierwszy artykuł zostanie zamieszczony - podam Wam link, prawdopodobnie jutro, w poście pożegnalnym. Co do wyjazdu - kilka rzeczy muszę jeszcze kupić, zrobić wreszcie listę tego, co muszę zabrać no i winnam się jeszcze spakować, chociaż mam totalnego lenia i strasznie mi się nie chce. ;)

Tymczasem, recenzja maseczki z glinką żółtą, którą możecie znaleźć tutaj : http://www.naturalne-piekno.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=931&category_id=73&option=com_virtuemart&Itemid=100015 w bardzo okazyjnej cenie.


+ Maseczka ma bardzo dobrą do nakładania konsystencję.
+ Pachnie niczym sól zmieszana z piaskiem.
+ Po ściągnięciu z twarzy skóra jest matowa i o wiele bardziej ujędrniona.
+ Dobrze odżywia cerę, nadaje skórze promienny wygląd.
+ Dość dobrze można ją ściągnąć, nawet przy pomocy wacików zwilżonych wodą.
- Kilka razy musiałam zwilżyć maseczkę na twarzy, ponieważ zbyt szybko zasycha.
Reasumując, jestem zadowolona z posiadania tej maseczki. :)

Do usłyszenia jutro, Kochane, lecę sporządzić listę tego, co muszę wziąć. I niechże pogoda się poprawi, proszę!
Copyright © 2014 Okiem Julii: recenzje , Blogger