Nowe cenie Sensique - diamond shine

poniedziałek, 31 października 2011

Witajcie, moje Kochane. ;-) Właśnie dostałam informację na temat najnowszej serii cieni do oczu Sensique,  o nazwie Diamond shine, które dostępne będą w drogeriach Natura już od 3 listopada! Cienie są naprawdę piękne, już po zdjęciach widać, iż będą podkreślać naturalny blask oczu i wyróżniać nasze powieki z tłumu. Seria Velvet touch, którą obecnie używam w makijażu była idealna na jesień. Tą uważam za idealną na Sylwestra i karnawał. Same popatrzcie, co marka Sensique przygotowała dla nas w najnowszej kolekcji. Cena groszowa, bo zaledwie 6,99 zł. Dostępne jest 12 kolorów, w tym 6 nowych (pierwsze zdjęcie) :
Moi faworyci? Metalik z ostatniego zdjęcia, zielonkawy turkus i obie niebieskości z pierwszego zdjęcia.
A co Wam podoba się najbardziej?
xoxo ;)
PS Przypominam, iż moje rozdanie kończy się już dzisiaj - zapraszam : http://fashionery.blogspot.com/2011/10/drugie-rozdanie-u-julii-natalii.html
Czytaj dalej »

Przepiękne bransoletki

sobota, 22 października 2011

Witajcie Kochane. ;-) Dzisiaj wieczorem na pewno pojawi się jeszcze jakaś recenzja - prawdopodobnie błyszczyków albo doczepianego koczka, obie mogę już z czystym sumieniem napisać. ;-) Tymczasem chcę Wam przedstawić pewien internetowy sklep - http://limonkowyszyk.otwarte24.pl/. Natrafiłam na niego kiedyś przypadkiem i wprost oniemiałam. Wykonana tam biżuteria jest naprawdę ciekawa, całkowicie na czasie i do tego ceny są naprawdę niskie. Chcę koniecznie coś sobie stamtąd zamówić - i tu właśnie pojawia się moje pytanie do Was, gdyż wybór jest naprawdę ciężki - co najbardziej podoba się Wam z tego sklepu? Zajrzyjcie i wklejcie w komentarzu link. Niżej możecie zobaczyć kilka przykładowych bransoletek, które strasznie mi się podobają, w sklepie znajdziecie o wiele więcej. Dodatkowym plusem jest fakt, iż właścicielka owego sklepiku sama wykonuje biżuterię. Nic, tylko pogratulować! ;-)

Czytaj dalej »

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia