Moje makijażowe początki czyli post z ogromnym przymrużeniem oka ;-)

sobota, 18 lutego 2012

Cześć Kochane. ;-) Ostatnimi czasy napisałam wiele recenzji, tym razem coś rozrywkowego. Zanim nauczyłam się, jak z umiarem władać kosmetykami wpadek zaliczyłam wiele... Same się zresztą zaraz przekonacie. Znalazłam troszkę starych zdjęć, z których sama się śmieję. Brakuje jeszcze tylko tego z błyszczącym różowym cieniem, który wprost uwielbiałam. Same zobaczcie, co też w swojej historii zdążyłam "wyczarować" :D.

Tutaj histem są zdecydowanie przepiękne brwi, zanim jeszcze poznałam słowo regulacja:

Mina typu "mam depresję" i tona granatowego cienia- poezja <3. Niżej zbliżenie na mój ukochany cień.


Objechanie oka na okrągło cieniem pod kolor tęczówki, paznokcie pod kolor pasemka i twarz bledsza o dwa tony od cery- też fajnie:


Czerwone powieki pod kolor zafarbowanego na czerwono przedziałka :D:

Mina na złe emo, mina na smutne emo i mina na nie wiem jakie emo (która wręcz mnie wprawia w atak śmiechu) i czarny cień dookoła oka- któż przez to nie przeszedł? :Kolejne przepiękne przytłoczenie powiek przynajmniej dwiema trzecimi opakowania cienia:

Absolutny hit- kreska wyciągnięta ku dołowi :D:

I moje przecudowne kocie oczy- jedna kredka na jedno oko :D:Absolutny hit na koniec- do tony kredki i tony cienia doszła tona żywej szminki na ustach. :D

Idzie się pośmiać, prawda? Ale chyba każda z nas miała makijażowe początki, z których nie do końca jest dumna. Cieszę się jednak, iż te zdjęcia liczą sobie ponad trzy lata i że od tego czasu nauczyłam się z umiarem używać wszelkich kosmetyków.
Która wpadka "podoba" Wam się najbardziej? :D
xoxo

Czytaj dalej »

My secret- nowości dla ust

poniedziałek, 6 lutego 2012

Witajcie moje Kochane. ;-) Dzisiaj pojawiam się dla Was z dobrymi informacjami- już od 9 lutego nowości, które zapewne spodobają się naszym ustom, znajdą się w Drogeriach Natura. Zaraz Wam pokażę, co tym razem marka dla nas przygotowała. Najpierw jednak, tytułem wstępu, kilka słów.

MY SECRET STAR LIP GLOSS- usta pełniejsze i bardziej pełne blasku. Wszystko to dzięki zupełnie nowej formule z mikrodrobinkami, odbijającymi światło i zapewniającymi efekt powiększenia. 10 ml, 10 zł, 10 kolorów (w tym pięć nowych).

MY SECRT EXTRA LIPS LIP GLOSS WITH KOLAGEN- ponętne, piękne i zmysłowe usta w zaledwie moment. Nowoczesna formuła z odwodnionym kolagenem zapewnia optyczne powiększenie ust i efekt przez cały dzień. 9 ml, 10 kolorów (w tym jeden nowy), 10 zł.

I fotki nowych odcieni :


Który podoba się Wam najbardziej? Ja na wszystkie czekam z niecierpliwością.
xoxo

Czytaj dalej »

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia