piątek, 16 marca 2012

Wiosenne nowości od Sensique

Cześć dziewczyny. Miałam dzisiaj w planach recenzję, ale dostałam informacji o nowej kolekcji cieni i lakierów Sensique i tak mnie ona oczarowała, że muszę najpierw napisać o nich. ;-) Przez weekend recenzje i decyzja odnośnie podkładu 100. ;-)

Lakiery i cienie Sensique z kolekcji Natura Code dostępne będą w Drogeriach Natura od 22 marca. Lakiery o przedłużonej trwałości i gwarantowanym połysku w ośmiu odcieniach znajdziecie za 6,19 za 7 ml. Cienie (trwałe, z filtrami, bez parabenów) natomiast nabyć będzie można w pięciu barwach, w cenie 7,59 za sztukę. Już nie mogę się ich doczekać. Same popatrzcie:
Cienie są pięknie dopasowane do lakierów. Najbardziej urzekają mnie niebieskości, zielenie i fiolety. ;)
xoxo

poniedziałek, 12 marca 2012

Nowość dla oka- kredki My secret

Witajcie Kochane. ;-) Wczoraj minęła moja osiemnastka, w związku z czym ostatnio mam strasznie niewiele czasu. Mam jednak nadzieje, iż nadchodzące dni będą już bardziej spokojne. ;-) 
Dzisiaj pokażę Wam nowe kredki, które przygotowała dla nas marka My secret. Znajdziecie je w Drogeriach Natura już od 22 marca w cenie 7.49 i aż siedmiu kolorach- 4 klasycznych i trzech neonowych. ;-) Same zobaczcie i zdradźcie oczywiście, która podoba się Wam najbardziej. czwartek, 8 marca 2012

Sensique Magical Shine- nowość

Witajcie Kochane. ;-) Wiem, iż posty pojawiają się ostatnio strasznie rzadko- mam nadzieję, że teraz się to zmieni. Miałam sporo problemów, ale powoli wszystko wraca do normy. Już niedługo kolejne recenzje, nie martwcie się. Za bardzo kocham tą stronę, by ją opuścić.
Dzisiaj o przepięknej nowości od Sensique- błyszczykach Magical Shine, które już od 10 marca w Drogieriach Natura. Kuszą drobinkami, eleganckim opakowaniem, obietnicą nadania cudnego koloru i połysku. Osobiście niezmiernie urzekły mnie już na zdjęciu. Cena- 8 zł za 9 ml. W składzie także witamina E. ;-)


Cuda, prawda? Który kusi Was najbardziej?