17:38:00

Out-fit 18- chillout

Cześć Kochane. ;-) Dzisiaj kolejny out, zdjęcia także z moich kochanych Dusznik. Wakacje już niedługo, niestety czym bliżej do nich, tym więcej mam zajęć na głowie, ale staram się tutaj regularnie zaglądać. Cieszę się, że rozdanie z China glaze (2 posty niżej) cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Czas na zgłoszenia nadal trwa. A teraz fotki, set na luzie, nieprzemyślany, ale czuję się tak sobą. ;-)


16:00:00

Safira- żel brązujący, żel chłodzący i mleczko do demakijażu

Witajcie Kochane. ;-) Coby nie było nudno- dzisiaj pojawiam się z recenzją. Padło na część pierwszą kosmetyków Safira, czyli to, co zdążyłam już dobrze przetestować- żel brązujący (to podczas słonecznego pobytu w Dusznikach), mleczko do demakijażu i żel chłodzący, który nieźle mnie zadziwił. Ale to po kolei- najpierw oczywiście zdjęcia.


17:18:00

Out-fit 17- na spacer

Witajcie Kochane. ;-) Wczoraj napisałam, iż dodam out-fit, więc obietnicę spełniam. Taki zwyczajny, nieprzesadzony z luźną górą i dopasowanym dołem- jakie lubię najbardziej. Myślę, że outy zaczną pojawiać się częściej. I myślę też o kolejnym rozdaniu, ale o tym już w osobnym poście. 


19:28:00

Dermacos Farmona anti-acne

Witajcie, Kochane. Wiem, że mam masę zaległości i na dobrą sprawę powinnyście mnie zlinczować za to, jak długo nie pisałam. Obiecuję jednak solennie, iż się poprawię- tonę w zaległych recenzjach, więc w sumie nie mam innego wyjścia. Z Dusznik wróciłam wczoraj- 8 spędzonych tam dni mogę określić mianem wprost rajskich. Słońce, czeskie piwo i trochę babskich gazet plus taras z widokiem na góry i niczego więcej do szczęścia nie wymagam. Jeśli chcecie- mogę zrobić osobny post ze zdjęciami stamtąd. Chcecie? :)

Tymczasem, część pierwsza recenzji produktów Farmony- dzisiaj kilka słów na temat specyfików do twarzy od Dermacosu. Przepraszam z góry za jakość zdjęć, ale baterie w aparacie jeszcze nienaładowane po wyjeździe, więc posłużyłam się telefonem. Więc przejdźmy do opisu biało-zielonej serii.


Copyright © 2014 Okiem Julii: recenzje , Blogger