sobota, 31 maja 2014

Zapowiedź recenzji- iperfumy

Cześć Kochani. ;-)
Troszeczkę mnie nie było, ponieważ mimo pięknej pogody mam nawał pracy, głównie powiązanej ze studiami. Niemniej, dzisiaj pojawią się trzy posty- ten z zapowiedzią recenzji, sam z recenzjami oraz... o całkowitej zmianie mojego koloru włosów. Poniższe kosmetyki zamawiałam tradycyjnie z iperfumy.

O czym jeszcze dzisiaj?
Oba produkty z tego zdjęcia podarowałam swojej Mamie- szampon przeciwłupieżowy Kallos, który wprost kocha oraz bronzer z Rimmel, jako że jest to jedna z moich ulubionych marek a Mama wciąż narzeka na brak kosmetyków. ;)

Próbka perfum poleciała do brata, jako że ostatnia całkiem wpadła mu... w nos. Olejek Orofluido zaś to moja nowa miłość, o czym bodajże już kiedyś wspominałam. Totalną nowością zaś było wybranie farb Loreal Diarichesse- 7.23 i 8.02. Tak, zmiana koloru, o której Wam dzisiaj opowiem była naprawdę spora. ;)

A tutaj przygotowawczo- Garnier do włosów farbowanych z olejkiem arganowym, który pięknie wygładza łuski i jedna z lepszych masek Kallosa- do włosów farbowanych i wyniszczonych.

Ciekawi recenzji?
xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)