10:29:00

Sensique Art Nails

Hej Kochani.
Dzisiaj witam się z Wami, przedstawiając całkiem ciekawą nowość marki Sensique, którą w Drogeriach Natura znajdziecie już od 23 października.

SENSIQUE ART NAILS kolekcja jesień/zima 2014
Lakiery do paznokci, dzięki którym wyczarujesz manicure z wykończeniem Crushed Metal lub Sugar Frost. Pojemność 7 ml. Cena 5,99 zł

Dostępne kolory:
Crushed Metal
187 Gold Star
188 Silver Star
Sugar Frost
189 Starry Night
190 Blue Gem
191 Red rose with golden sparks
192 Violet Crushed Ice
193 Pink Frost
194 Remarkable Beige

Sami popatrzcie, jakież ciekawe odcienie znajdą się w kolekcji. ;-)


23:15:00

Metody leczenia żylaków

Żylaki są powszechnym problemem, dotykającym niestety coraz większą liczbę kobiet w każdym wieku. Nie jest powiedziane, iż do (na przykład) pięćdziesięciu lat nie mamy się czym martwić, później zaś dopiero należy się problemem zająć. Póki co, z problemem się nie borykam, ale zdecydowanie warto posiadać informacje na ów temat. Jak mówi stare, polskie przysłowie- lepiej zapobiegać, aniżeli leczyć. Czym jednak żylaki są właściwie i jak z nimi walczyć?


14:54:00

Yankee Candle Under the Palms

Witajcie Kochani.
Dzisiaj pojawiam się z bardziej nietypowym postem, bowiem na temat wosków zapachowych. W związku z tym, iż kocham wszelkiego rodzaju oryginalne, mocne, kuszące, słodkie, orientalne, kwiatowe... (jak widzicie, wachlarz jest spory) tym razem stałam się posiadaczką aż dwunastu zapachowych wosków Yankee Candle od goodies.pl i uroczego, białego kominka do zestawu.
Na początku nie bardzo wiedziałam, jak zabrać się za użytkowanie wosków- była to w końcu moja pierwsza z nimi przygoda. Wybór padł na zieloniutki Under the Palms na sam początek. 
Po małym reasearchu ustaliłam, iż wosk kładziemy na górę kominka, niżej podgrzewacz tak, by się on nagrzał- wówczas wosk się stopi, wydzielając przecudowny zapach.

Copyright © 2014 Okiem Julii: recenzje , Blogger