środa, 10 sierpnia 2016

Wcierka Jantar

W tym poście kilka słów na temat chyba najpopularniejszej wcierki na porost włosów- Jantar. 


Wcierka na porost włosów Jantar Farmona jest z wyciągiem z bursztynu. Producent nakazuje stosować ją na skórę głowy przez trzy tygodnie codziennie, następnie zrobić tydzień przerwy i wrócić do kuracji. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Przede wszystkim, żadnego przykrego zapachu jak to jest w przypadku wcierki z kozieradki. Włosy rzeczywiście rosną szybciej, choć u mnie jest to dość powolny proces.Ogromnym plusem jest mnóstwo pojawiających się baby Hair, dzięki którym włosy wyglądają na bardziej gęste. Wcierkę nakładam na skórę głowy i masuje- oczywiście po myciu. Zauważyłam też, że włosy przy skórze głowy w ogóle się po niej nie przetłuszczają. Jest jeden minus, który jednak nie zmienia tego, że jest to moja ulubiona wcierka. Opakowanie jest straszne- ciężko wydobyć wcierkę tak, by wylac ją tylko na skórę głowy, w efekcie czego często po prostu uderzam się szklaną buteleczką po głowie. 

Moje najnowsze odkrycie jest jeszcze ciekawsze- wcierkę można aplikować także na rzęsy. Dzięki temu stają się gęstsze, dłuższe i ciemniejsze. Oczywiście i tu ważna jest systematyczność.

Dużym plusem jest łatwa dostępność- znajdziecie ją w drogeriach, aptekach, a nawet i w Biedronce (często w promocji).

Cena to około 10 zł.

Produkt oceniam na 9/10. Punkt mniej za brak sensownego dozownika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)