StyleWe - Black Friday and Cyber Monday

piątek, 28 października 2016

Hello!

Today I would like to show you a few wonderful things from StyleWe website, that you can shop for Black Friday and Cyber Monday. As you know, I am a dressaholic, so my choices are kinda obvious. ;-) 
For the sake of readers of posts about foreign shops this post'll be bilingual. 


Witajcie!
Dziś chciałabym Wam pokazać kilka przecudownych rzeczy ze strony StyleWe, które możecie zakupić w promocyjnej akcji Black Friday oraz Cyber Monday. Jak doskonale już wiecie, jestem uzależniona od sukienek, moje wybory są więc dość oczywiste. ;-) 
Ze względu na czytelników postów na temat zagranicznych sklepów post będzie dwujęzyczny.
Which one do you like the most? I truly cannot make my mind and choose only one from that very best top ten. Hmm... If I truly had to I think I would chose the 7th and the 9th- but chosing only two of those is not a piece of cake for me! ;)

Don't forget to see StyleWe's youtube!

Która podoba się Wam najbardziej? Nie mogę się zdecydować którą wybrałabym z mojej najlepszej dziesiątki. Jeśli naprawdę musiałabym wybrać- sądzę, że byłaby to sukienka numer 7 i numer 9, chociaż nie jest to prosty wybór. ;)

Nie zapomnijcie zajrzeć na youtube StyleWe. 

xoxo

1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia