Cześć Kochani!
Niedawno zamówiłam na swój telefon nowe etui- niestety tylna szybka ucierpiała mając zbyt intensywny kontakt z podłogą i nie wygląda najlepiej. Po wymianie na nową pękła samoistnie po raz drugi, więc na razie postanowiłam wybrać etui, zamiast kolejnej naprawy. Coś czuję, że raz pęknięta szybka nie wraca już do swojego pierwotnego stanu, nawet po wymianie... Tak więc przeglądając różne strony trafiłam na Etuo.pl i po godzinnych poszukiwaniach (jako że wybór jest naprawdę spory) zdecydowałam się na model z motywem, który podoba mi się już od dawna- łapacza snów. Jak wygląda moje nowe etui i czy jestem z niego zadowolona?