O mnie & Kontakt

Witaj.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony- mam nadzieję, że jeszcze tu zagościsz. Chcę Ci także opowiedzieć kilka słów o sobie. 


Nazywam się Julia Szczerbiak. Urodziłam się dnia 11 marca 1994 roku w Żninie. Od października 2014 roku mieszkam w Bydgoszczy. Z zawodu pracuję jako copywriter - w końcu kocham pisać. ;)
Jestem wieloletnią włosomaniaczką oraz kosmetykoholiczką. Przeszłam już przez każdy kolor włosów, choć jednak moje serce należy do blondu. Tworzę wielką kolekcję perfum, wśród których królują zapachy słodkie, mocne i orientalne. Na co dzień lubię raczej wyraziste makijaże w odcieniach złota i brązów z nieodłączną czarną kreską.
Obecnie mam długie i cienkie blond włosy, których koloryzacją i pielęgnacją zajmuję się sama. Swoje długie paznokcie maluję najczęściej na ukochane odcienie czerwieni. Jestem posiadaczką cery mieszanej, tłustej w strefie T - na szczęście nieborykającej się z żadnymi uczuleniami. Uwielbiam złotą biżuterię, a najlepiej czuję się w czerni, złocie i czerwieni. 
W wolnych chwilach uwielbiam leniuchować wraz ze swoim Mężem Michałem i kotką Anabelle, posłuchać dobrej muzyki oraz podzielić się radą na internetowych forach. Oprócz tego pochłaniam przynajmniej trzy powieści tygodniowo. Moim bezsprzecznie ulubionym gatunkiem jest thriller, choć czasem przeczytam także komedię kryminalną, komedię, fantasy lub romans.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania- napisz: julia.r.wasielewska@wp.pl. Na pewno odpowiem.


Znajdziesz mnie także tutaj:
FACEBOOK BLOGOWY: facebook.com/fashionery

Pozdrawiam serdecznie! :-)