O mnie & Kontakt

Witaj.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony- mam nadzieję, że jeszcze tu zagościsz. Chcę Ci także opowiedzieć kilka słów o sobie. 
Nazywam się Julia Szczerbiak. Urodziłam się dnia 11 marca 1994 roku w Żninie. Od października 2014 roku mieszkam w Bydgoszczy.
Jestem włosomaniaczką oraz kosmetykoholiczką- moją główną pasją jest testowanie co rusz to nowych kosmetyków, które powoli przestają mieścić się w mieszkaniu. Tematy, które są mi najbliższe to pielęgnacja oraz koloryzacja włosów, pielęgnacja ciała oraz kosmetyki kolorowe (makijaż oczu, twarzy, paznokci). Pisanie recenzji sprawia mi ogromną przyjemność.
Obecnie mam długie i cienkie blond włosy, których koloryzacją i pielęgnacją zajmuję się sama. Swoje długie paznokcie stylizuję najczęściej na ukochane odcienie czerwieni. Jestem posiadaczką cery mieszanej, tłustej w strefie T - na szczęście nie borykającej się z żadnymi uczuleniami. Kocham wyraziste pomadki w odcieniach czerwieni i fioletu oraz słodkie zapachy. Uwielbiam złotą biżuterię, a najlepiej czuję się w czerni, złocie i brązach. 
W wolnych chwilach uwielbiam leniuchować wraz ze swoim Ukochanym Michałem i kotką Anabelle, posłuchać dobrej muzyki oraz podzielić się radą na internetowych forach. Oprócz tego pochłaniam przynajmniej trzy powieści tygodniowo. Moje ulubione gatunki to new adult, young adult, powieści obyczajowe, erotyki oraz thrillery. Rzadziej sięgam także po (koniecznie dobre) komedie oraz kryminały. 


Jeśli masz jakiekolwiek pytania- napisz: julia.r.wasielewska@wp.pl. Na pewno odpowiem.


Znajdziesz mnie także tutaj:
FACEBOOK PRYWATNY: facebook.com/scenequeene
FACEBOOK BLOGOWY: facebook.com/fashionery

Pozdrawiam serdecznie! :-)