O mnie & Kontakt

Witaj.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony- mam nadzieję, że jeszcze tu zagościsz. Chcę Ci także opowiedzieć kilka słów o sobie. Mam na imię Julka. Pracuję jako copywriter i recenzent książkowy - w końcu kocham pisać. ;)
Jestem wieloletnią włosomaniaczką oraz kosmetykoholiczką. Przeszłam już przez każdy kolor włosów, choć jednak moje serce należy do wyrazistych, wielotonowych brązów. Tworzę wielką kolekcję perfum, wśród których królują zapachy słodkie, mocne i orientalne. Na co dzień lubię raczej wyraziste makijaże w odcieniach złota i brązów z nieodłączną czarną kreską. 

Bezsprzecznie jestem kolekcjonerem - książki, płyty, perfumy, wspomnienia... Na wszystkie swoje pasje jeszcze znajduję czas. ;-)

W wolnych chwilach uwielbiam leniuchować wraz ze swoim Mężem Michałem i kotką Anabelle, posłuchać dobrej muzyki oraz podzielić się radą na internetowych forach. Oprócz tego pochłaniam przynajmniej trzy powieści tygodniowo. Moim bezsprzecznie ulubionym gatunkiem jest thriller, choć czasem przeczytam także komedię kryminalną, komedię, fantasy lub romans.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania- napisz: kierownikoperacyjny.sp@gmail.com - na pewno odpowiem.


Znajdziesz mnie także tutaj:

Pozdrawiam serdecznie! :-)