Współpraca - Cooperation

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą zapraszam do kontaktu mailowego- julia.r.wasielewska@wp.pl :-). Gwarantuję, że odpowiem na każdą wiadomość

Podejmuję się współprac zarówno barterowych, jak i zredagowania wpisów sponsorwanych, czy też promocji produktu lub zamieszczenia banera na mojej stronie. Wszelkie warunki do uzgodnienia, jestem otwarta na propozycje.

Poniżej znajduje się lista wszystkich, którzy mi zaufali i nawiązali ze mną współpracę- za co serdecznie dziękuję. Lista jest alfabetyczna, a po kliknięciu na daną nazwę przeniosą się Państwo na daną stronę.  


If you are intrested in cooperation with me- feel free to e-mail me: julia.r.wasielewska@wp.pl :-). I guarantee, I will respond to every single message.

There are two ways of cooperation with me: I can write a sponsored post for you or/and place your banner on my page for paypal$ or I can choose some stuff from your shop and rewiev them. Also we can discuss more ways of cooperation, I am open to your ideas.

Here are everyone that trusted me and cooperated with my blog- and I am grateful for that. The list is alphabetical and when you click chosen link you can see the page of my business partner.


Literatura:

Odzież:


Biżuteria:


Inne:

Przedłużanie włosów metodą clip-in:

Drogerie/hurtownie:


Marki kosmetyczne/producenci: