• Strona główna
  • O mnie
  • Współpraca

Opowiadam historie o historiach. Recenzuję literaturę - bo życie jest sztuką.

Witajcie, Kochani.

Jak wiecie, niedawno zmieniłam model telefonu, rozstając się ze swoim ukochanym SonyZ2 na rzecz LGV10. Uznałam, iż to najwyższa pora na nowy model i muszę przyznać, iż wybór był znakomity. Czego zapewne również jesteście świadomi- jestem gadżeciarą, która lubi urocze, choć najczęściej minimalistyczne dodatki- a czymże byłby telefon bez pięknego i dopasowanego kolorystycznie etui? Szukając czegoś, co spełni moje oczekiwania, natrafiłam na stronę ColorCase, oferującą szeroki wybór wzorów i kolorów etui na każdy model telefonu. I tak oto stałam się posiadaczką trzech piękności. 

Czy wybór był trafiony i jak etui sprawdzają się w praktyce oraz który z trzech modeli urzekł mnie najbardziej w rzeczywistości, tego dowiecie się w dalszej części wpisu. 

14:44:00 6 comments
Witajcie, Kochani.

Jeśli zaliczacie się do fanek kosmetyków My Secret, Sensique czy też Kobo Professional, z pewnością zauważyłyście prawidłowość, iż na każdą porę roku w Drogeriach Natura pojawia się garść nowości w każdej z tych marek. Dziś chciałabym pokazać Wam makijażowe nówki od My Secret i Sensique. Znajdziecie wśród nich metaliczne cienie, krem cc, tusz spełniający wiele zadań czy też limitowaną edycję błyszczących lakierów z żelowym wykończeniem. Jeśli jesteście ciekawi- zapraszam!

13:36:00 3 comments
Witajcie, Kochani. 

W styczniu ani w lutym nie udało mi się niestety zaprezentować Wam i polecić/odradzić zużytych przeze mnie kosmetyków, jednak z chęcią to nadrobię w dzisiejszym poście, pokazując Wam wielkieee denko zbiorcze ze stycznia, lutego i marca. Żeby było łatwiej - konkretne rzeczy oznaczę kolorami.

HIT
Polecam
Nie polecam
Stosunek obojętny

Zapraszam do lektury! ;-) 

17:04:00 8 comments
Witajcie, Kochani.

Markę kosmetyków Joanna kojarzy chyba każdy z nas. Cechuje ją szeroki doprawdy wybór produktów o dobrym działaniu i niezwykle przystępnych cenach. Nowości, jakie ostatnio u mnie zagościły zdecydowanie wpisują się w ten model- kolorowe, wydajne, pachnące i zapewniające skuteczną pielęgnację na każdą kieszeń. 

Zapraszam więc do zapoznania się bliżej z moimi nowinkami z linii Sensual- aloesowym żelem pod prysznic, balsamem do ciała z proteinami jedwabiu, kremem do stóp z olejkiem arganowym i kremem do rąk z kozim mlekiem. Warto. :)

15:57:00 3 comments
Witajcie, Kochani.

Ostatnimi czasy miałam niewielką przerwę, ale już do Was pędzę z nowymi recenzjami. Paskudne choróbsko umożliwiło mi nie tylko pobicie rekordu kaszlnięć na minutę, czy też zużycia chusteczek w przeciągu godziny- ale i na szczęście na mile spędzone godziny w łóżku- w towarzystwie nowych książkowych pozycji, czerwonego barszczu i Ukochanego.

Tak oto dziś właśnie chciałabym Wam przedstawić jedną z powieści, przeczytanych w przeciągu ostatnich kilku dni. I nie mówimy tu o dziele bynajmniej błahym- książka ta bowiem pochłonęła mnie bez reszty- odkąd wzięłam ją do ręki, nie odłożyłam jej aż do przeczytania ostatniej strony. Mowa o powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk - Druga szansa, w której świat wprowadzić mogę Was tylko jednym zdaniem. 

Wyobraź sobie, iż pewnego dnia budzisz się w całkowicie obcym sobie otoczeniu, wśród nieznanych twarzy i nic nie pamiętasz...

15:12:00 No comments
Cześć Kochani.

O keratynie, głównym budulcu włosa, od kilku lat jest niezwykle głośno- wszystko za sprawą keratynowego prostowania, będącego zabiegiem uzupełniającym ubytki keratyny we włosie, czego efektem ubocznym jest prosta tafla kudełków. Po prostowaniu przyszła kolej na keratynową regenerację włosa, która jest już jedynie zabiegiem pielęgnacyjnym (efekt prostowania nie występuje). Zabiegi te jednak, szczególnie wykonywane w profesjonalnym salonie fryzjerskim (a taki, pewny, najlepiej wybrać) kosztują wcale niemało. Czy da się uzyskać efekt włosów rodem prosto z salonu fryzjerskiego w domowym zaciszu? Poznajcie Novex Brazilian Keratin Recharge.

14:56:00 12 comments
Witajcie, Kochani.

Zna zapewne z nas każdy powiedzenie kto się czubi, ten się lubi. Już od najmłodszych lat chłopcy, nieświadomi niczego jeszcze oświadczają, że dziewczyny są fuj, że bawić się z nimi nie będą... a co najwyżej miło jest dla typowej popisówki przed równie negatywnie nastawionymi kolegami pociągnąć koleżankę za warkocz czy zniszczyć jej lalkę. Dręczyciel Penelope Douglas to powieść, która idealnie wpisuje się w ten schemat, jednak... dużo bardziej świadomie i intensywnie, bowiem nasi bohaterowie nie są już dziećmi. Kaskada uczuć, sieć intryg, zawiłość osobowości... a wszystko to na 305 stronach. Czy warto?

14:06:00 3 comments
Witajcie, Kochani.

Jako zwolenniczka długiego (jeśli by nie rzec: zbyt długiego) wylegiwania się w wannie uwielbiam wszelkiego rodzaju płyny i sole do kąpieli. W przypadku tych pierwszych najważniejszy jest dla mnie ogrom bąbelków, w przypadku tych drugich zaś aromatyczny zapach i zabarwienie wody. Ostatnio trafiłam na produkt stricte ciekawy- alpejską kąpiel mleczną z ekstraktami z ziół i miodem marki Bingospa. W opakowaniu wygląda zachęcająco- jak drobna i delikatniejsza sól do kąpieli. Jak sprawdza się podczas pluskania?

14:26:00 16 comments
Kochani!

Dziś mam przyjemność zaprosić Was na rozdanie, w którym wygrać możecie zestaw kosmetyków kolorowych, spełniając jedynie proste wybrane warunki. Zapraszam serdecznie: KLIK.


16:12:00 No comments
Nowsze posty
Strasze posty

O autorce

O autorce
Żona, kociara, maniaczka thrillerów, wielki ogarniacz życia. Recenzuję literaturę - bo życie jest sztuką. Opowiadam historie o historiach. Mail: kierownikoperacyjny.sp@gmail.com 💥

Kategorie

  • książki

Jestem tutaj

Statystyka odwiedzin

Stali czytelnicy

Archiwum

  • ▼  2026 (87)
    • ▼  cze (16)
      • Szymon Niordu Biadasz - Niechciane przeznaczenie -...
      • Serhii Ratkin - Do głębi siebie - recenzja
      • Monika Klara Krajniak - Skąd ta nienawiść między W...
      • Katarzyna Gacek - Zbrodnia, której nie było - rece...
      • Karolina Żynda - Broken ice - recenzja
      • Camilla Grebe - Ciemność - recenzja
      • A.A. Milewska - Kim jestem? - recenzja
      • Weronika Jaczewska - Twój ruch - recenzja
      • Mariolina Venezia - Tajemnica Serra Venerdi - rec...
      • Michał Kuźmiński - Złodziej czasu - recenzja
      • Bartłomiej Ludwisiak - Belwood Quarry - recenzja
      • Łukasz Piper - Kryształowa wieża - recenzja
      • KN Haner - Tajemnice, które nas niszczą - recenzja
      • Iwona Sowińska - Rzeźbiarz z Maryland - recenzja
      • Magdalena Stępień - Kinnari. W gąszczu Tajlandii i...
      • Jaga Tuliszka - Jak nie teraz, to kiedy? - recenzja
    • ►  maj (20)
    • ►  kwi (10)
    • ►  mar (18)
    • ►  lut (13)
    • ►  sty (10)
  • ►  2025 (296)
    • ►  gru (20)
    • ►  lis (19)
    • ►  paź (30)
    • ►  wrz (25)
    • ►  sie (16)
    • ►  lip (22)
    • ►  cze (19)
    • ►  maj (38)
    • ►  kwi (24)
    • ►  mar (36)
    • ►  lut (24)
    • ►  sty (23)
  • ►  2024 (292)
    • ►  gru (18)
    • ►  lis (30)
    • ►  paź (30)
    • ►  wrz (27)
    • ►  sie (28)
    • ►  lip (25)
    • ►  cze (20)
    • ►  maj (21)
    • ►  kwi (22)
    • ►  mar (24)
    • ►  lut (29)
    • ►  sty (18)
  • ►  2023 (143)
    • ►  gru (17)
    • ►  lis (20)
    • ►  paź (15)
    • ►  wrz (14)
    • ►  sie (14)
    • ►  lip (15)
    • ►  cze (8)
    • ►  maj (10)
    • ►  kwi (9)
    • ►  mar (9)
    • ►  lut (7)
    • ►  sty (5)
  • ►  2022 (31)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (2)
    • ►  wrz (2)
    • ►  sie (5)
    • ►  lip (2)
    • ►  cze (2)
    • ►  maj (2)
    • ►  kwi (3)
    • ►  mar (3)
    • ►  lut (4)
    • ►  sty (3)
  • ►  2021 (60)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (5)
    • ►  sie (5)
    • ►  lip (13)
    • ►  cze (9)
    • ►  maj (6)
    • ►  kwi (9)
    • ►  mar (4)
    • ►  lut (1)
  • ►  2020 (55)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (6)
    • ►  paź (5)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (3)
    • ►  lip (5)
    • ►  cze (6)
    • ►  maj (6)
    • ►  kwi (8)
    • ►  mar (6)
    • ►  lut (2)
    • ►  sty (4)
  • ►  2019 (40)
    • ►  gru (4)
    • ►  lis (4)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (4)
    • ►  lip (5)
    • ►  cze (1)
    • ►  maj (5)
    • ►  kwi (2)
    • ►  lut (7)
    • ►  sty (1)
  • ►  2018 (96)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (5)
    • ►  sie (8)
    • ►  cze (8)
    • ►  maj (12)
    • ►  kwi (11)
    • ►  mar (13)
    • ►  lut (14)
    • ►  sty (17)
  • ►  2017 (197)
    • ►  gru (6)
    • ►  lis (11)
    • ►  paź (9)
    • ►  wrz (16)
    • ►  sie (24)
    • ►  lip (20)
    • ►  cze (17)
    • ►  maj (19)
    • ►  kwi (16)
    • ►  mar (18)
    • ►  lut (8)
    • ►  sty (33)
  • ►  2016 (81)
    • ►  gru (15)
    • ►  lis (23)
    • ►  paź (17)
    • ►  wrz (11)
    • ►  sie (11)
    • ►  cze (2)
    • ►  lut (2)
  • ►  2015 (8)
    • ►  lis (1)
    • ►  cze (1)
    • ►  maj (1)
    • ►  mar (1)
    • ►  lut (2)
    • ►  sty (2)
  • ►  2014 (18)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (1)
    • ►  paź (1)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (1)
    • ►  kwi (4)
    • ►  mar (4)
    • ►  lut (1)
    • ►  sty (2)
  • ►  2013 (18)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (4)
    • ►  wrz (1)
    • ►  sie (2)
    • ►  lip (1)
    • ►  cze (3)
    • ►  lut (3)
    • ►  sty (2)
  • ►  2012 (14)
    • ►  gru (1)
    • ►  paź (5)
    • ►  cze (2)
    • ►  kwi (1)
    • ►  mar (3)
    • ►  lut (2)
  • ►  2011 (12)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (2)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (1)
    • ►  lip (1)
    • ►  mar (1)

Created with by ThemeXpose | Distributed By Gooyaabi Templates