• Strona główna
  • O mnie
  • Współpraca

Opowiadam historie o historiach. Recenzuję literaturę - bo życie jest sztuką.

Cześć! ;-)

Dotychczas z marką Lirene nie było mi jakoś po drodze- nie testowałam wielu ich produktów. Ostatnimi czasy jednak w moje łapki dostało się ich całkiem sporo- i muszę przyznać, że po testach większej części z nich zdecydowanie wnioskuję, że będziemy spotykać się wcześniej.

W dzisiejszym poście recenzji poddam dermalne mleczko do demakijażu z olejkiem i kwasem hialuronowym- a jeśli czytaliście już u mnie pokrewne posty na ten temat, wiecie zapewne, że jeśli chodzi o demakijaż jestem bardzo wymagająca. Czy mleczko od Lirene dało radę sprostać moim oczekiwaniom?

15:41:00 24 comments
Witajcie, Kochani.

Dzisiaj przychodzę do Was z postem, w którym opowiem Wam o dziesięciu zaletach świadczących o tym, że warto robić zakupy w jednym z moich ulubionych zagranicznych sklepów, który świętuje 8 czerwca swoje trzecie urodziny- mowa tutaj oczywiście o Zaful. ;-)

Dlaczego więc zakupy tam są dla mnie przyjemnością? Zapraszam do przeczytania relacji. ;-)

14:28:00 20 comments
Cześć!

W poprzednim poście pokazałam Wam bikini, które spodobały mi się podczas internetowych poszukiwań ostatnimi czasy. Pora na część drugą- tym razem pokażę Wam modele bikini string, które wpadły mi w oko w sklepie Zaful. Bikini z dość wyciętym dołem, przypominającym mniej lub bardziej krój stringów kiedyś mi się nie podobało. Ostatnio jednak zamówiłam dwa modele i muszę stwierdzić, że leżą naprawdę dobrze, podkreślając odpowiednio zgrabny tyłeczek. ;) Jakie modele mi się spodobały?

18:01:00 29 comments
Witajcie.

Sezon letni już tuż tuż, w związku z czym to ostatni moment, aby znaleźć dla siebie idealne bikini. Przygotowałam dla Was dwa posty, w których pokażę kilka modeli, które wpadły mi w oko podczas przeglądania asortymentu dwóch zagranicznych sklepów, w których niejedno już zużyłam zamówienie. Na początek co nieco na temat tzw. sexy bikini women od Rosegal, czyli o strojach zdecydowanie podkreślających kobiece atuty. Najbardziej spodobało mi się siedem poniższych modeli, z których zdecydowanie najbardziej urzeka mnie ten pierwszy z falbanką (świetny krój!).

17:25:00 20 comments
Cześć!

Ostatnio dość rzadko piszę tutaj na temat paznokci, bowiem od ładnych paru miesięcy robię u zaprzyjaźnionej kosmetyczki żele z przedłużeniem. Rośnie mi jednak całkiem ładny zapas lakierów, który bez dwóch zdań wykorzystam, jak tylko wrócę do naturalek. Póki co, lakierowe dobrodziejstwa testuje moja Mama wraz z Babcią. I to od nich właśnie będą pochodzić opinie na temat jakości i trwałości lakierów marki Bell z przepięknie wiosennej serii Secret Garden, które znalazłam w boxie Rozkwitnij Wiosną Only You. Sama zaś ocenię kolory i krycie poprzez prezentację na próbniku. A na dodatek kilka słów o olejku różanym do skórek i pazurków marki Mollon Pro, której lakiery lubiłam bardzo kilka lat temu.

15:43:00 35 comments
Witajcie, Kochani.

Maseczki do twarzy w płachcie zdecydowanie robią ostatnimi czasy furorę. Jednorazowe, proste i przyjemne w użyciu i o działaniu, które można zaobserwować natychmiast po skończonym zabiegu. Przetestowałam już różne ich rodzaje, jednak maska, którą zafundowałam sobie wczoraj podczas domowego wieczornego spa bez dwóch zdań przebiła wszystkie poprzednie! Mowa tutaj o silnie oczyszczającej maseczce bąbelkowej marki L'Biotica. 

Muszę przyznać, że po raz pierwszy miałam do czynienia z produktem do pielęgnacji, który zafundował mi tyle śmiechu i zabawy! Jeśli niestraszny Wam widok bąbelkowego potwora- zobaczcie efekty!

14:41:00 12 comments
Witajcie Kochani.

Od dłuższego czasu przygotowuję swoją cerę na nadejście lata - chcę, aby była naprawdę dobrze nawilżona, zanim zostanie poddana częstemu kontaktowi ze słońcem, czy też słoną wodą. W urodowym boxie Only You znalazłam dwa produkty z najnowszej serii marki Ziaja - Antyoksydacja Jagody Acai. Produkty te odkąd pojawiły się w sklepie, budzą moje zainteresowanie, toteż chętnie przekonałam się o działaniu odżywczo-regeneracyjnemu kremowi oraz ekspresowemu serum do twarzy i szyi. Jak wypadł test?


21:03:00 25 comments
Cześć.

Sporo słyszałam ostatnimi czasy o złuszczających skarpetkach, które mają chyba tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek. Jedni zachwalają, iż po zakończeniu procesu złuszczania się naskórka stopy mają gładziusie niczym niemowlęca pupka, inni zaś narzekają na brak działania lub też negatywne efekty w postaci np. skorupki na piętach. Przez mieszane odczucia sama jakoś nie czułam potrzeby sięgnięcia po nie.

W edycji boxa Only You Rozkwitnij wiosną trafiły mi się jednak do testów- i to nieznanej mi zupełnie marki LC+. W Internecie nie znalazłam żadnych opinii. Dowiedziałam się jedynie, że są dostępne w Rossmanie w cenie 12,99. Trochę więc taki ryzyk-fizyk... Czy się opłaciło?

14:35:00 26 comments
Cześć.

Zasadniczo nie mam problemów z wzmożonym wypadaniem włosów, ponieważ spokojnie mieszczę się w dziennej normie (100), jednak z chęcią sprawiłabym, iż liczba opuszczających mnie co dzień włosów spadnie jak najbliżej zera. Wiem, wiem- magia nie istnieje, ale jednak lubię testować kosmetyki, których producenci obiecują wzmocnienie i zmniejszenie wypadania włosów.

Odżywkę Basil Elements poznałam jeszcze zimą tego roku- ciekawy skład od razu wzbudził moją uwagę, szczególnie jeśli chodzi o ekstrakt z korzeni włośnikowych bazylii, z którym do tej pory się nie spotkałam. Czy warto ją wypróbować?

14:02:00 5 comments
Nowsze posty
Strasze posty

O autorce

O autorce
Żona, kociara, maniaczka thrillerów, wielki ogarniacz życia. Recenzuję literaturę - bo życie jest sztuką. Opowiadam historie o historiach. Mail: kierownikoperacyjny.sp@gmail.com 💥

Kategorie

  • książki

Jestem tutaj

Statystyka odwiedzin

Stali czytelnicy

Archiwum

  • ▼  2026 (88)
    • ▼  cze (17)
      • Piergiorgio Pulixi - Ty jesteś prawem - recenzja
      • Szymon Niordu Biadasz - Niechciane przeznaczenie -...
      • Serhii Ratkin - Do głębi siebie - recenzja
      • Monika Klara Krajniak - Skąd ta nienawiść między W...
      • Katarzyna Gacek - Zbrodnia, której nie było - rece...
      • Karolina Żynda - Broken ice - recenzja
      • Camilla Grebe - Ciemność - recenzja
      • A.A. Milewska - Kim jestem? - recenzja
      • Weronika Jaczewska - Twój ruch - recenzja
      • Mariolina Venezia - Tajemnica Serra Venerdi - rec...
      • Michał Kuźmiński - Złodziej czasu - recenzja
      • Bartłomiej Ludwisiak - Belwood Quarry - recenzja
      • Łukasz Piper - Kryształowa wieża - recenzja
      • KN Haner - Tajemnice, które nas niszczą - recenzja
      • Iwona Sowińska - Rzeźbiarz z Maryland - recenzja
      • Magdalena Stępień - Kinnari. W gąszczu Tajlandii i...
      • Jaga Tuliszka - Jak nie teraz, to kiedy? - recenzja
    • ►  maj (20)
    • ►  kwi (10)
    • ►  mar (18)
    • ►  lut (13)
    • ►  sty (10)
  • ►  2025 (296)
    • ►  gru (20)
    • ►  lis (19)
    • ►  paź (30)
    • ►  wrz (25)
    • ►  sie (16)
    • ►  lip (22)
    • ►  cze (19)
    • ►  maj (38)
    • ►  kwi (24)
    • ►  mar (36)
    • ►  lut (24)
    • ►  sty (23)
  • ►  2024 (292)
    • ►  gru (18)
    • ►  lis (30)
    • ►  paź (30)
    • ►  wrz (27)
    • ►  sie (28)
    • ►  lip (25)
    • ►  cze (20)
    • ►  maj (21)
    • ►  kwi (22)
    • ►  mar (24)
    • ►  lut (29)
    • ►  sty (18)
  • ►  2023 (143)
    • ►  gru (17)
    • ►  lis (20)
    • ►  paź (15)
    • ►  wrz (14)
    • ►  sie (14)
    • ►  lip (15)
    • ►  cze (8)
    • ►  maj (10)
    • ►  kwi (9)
    • ►  mar (9)
    • ►  lut (7)
    • ►  sty (5)
  • ►  2022 (31)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (2)
    • ►  wrz (2)
    • ►  sie (5)
    • ►  lip (2)
    • ►  cze (2)
    • ►  maj (2)
    • ►  kwi (3)
    • ►  mar (3)
    • ►  lut (4)
    • ►  sty (3)
  • ►  2021 (60)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (5)
    • ►  sie (5)
    • ►  lip (13)
    • ►  cze (9)
    • ►  maj (6)
    • ►  kwi (9)
    • ►  mar (4)
    • ►  lut (1)
  • ►  2020 (55)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (6)
    • ►  paź (5)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (3)
    • ►  lip (5)
    • ►  cze (6)
    • ►  maj (6)
    • ►  kwi (8)
    • ►  mar (6)
    • ►  lut (2)
    • ►  sty (4)
  • ►  2019 (40)
    • ►  gru (4)
    • ►  lis (4)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (4)
    • ►  lip (5)
    • ►  cze (1)
    • ►  maj (5)
    • ►  kwi (2)
    • ►  lut (7)
    • ►  sty (1)
  • ►  2018 (96)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (5)
    • ►  sie (8)
    • ►  cze (8)
    • ►  maj (12)
    • ►  kwi (11)
    • ►  mar (13)
    • ►  lut (14)
    • ►  sty (17)
  • ►  2017 (197)
    • ►  gru (6)
    • ►  lis (11)
    • ►  paź (9)
    • ►  wrz (16)
    • ►  sie (24)
    • ►  lip (20)
    • ►  cze (17)
    • ►  maj (19)
    • ►  kwi (16)
    • ►  mar (18)
    • ►  lut (8)
    • ►  sty (33)
  • ►  2016 (81)
    • ►  gru (15)
    • ►  lis (23)
    • ►  paź (17)
    • ►  wrz (11)
    • ►  sie (11)
    • ►  cze (2)
    • ►  lut (2)
  • ►  2015 (8)
    • ►  lis (1)
    • ►  cze (1)
    • ►  maj (1)
    • ►  mar (1)
    • ►  lut (2)
    • ►  sty (2)
  • ►  2014 (18)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (1)
    • ►  paź (1)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (1)
    • ►  kwi (4)
    • ►  mar (4)
    • ►  lut (1)
    • ►  sty (2)
  • ►  2013 (18)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (4)
    • ►  wrz (1)
    • ►  sie (2)
    • ►  lip (1)
    • ►  cze (3)
    • ►  lut (3)
    • ►  sty (2)
  • ►  2012 (14)
    • ►  gru (1)
    • ►  paź (5)
    • ►  cze (2)
    • ►  kwi (1)
    • ►  mar (3)
    • ►  lut (2)
  • ►  2011 (12)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (2)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (1)
    • ►  lip (1)
    • ►  mar (1)

Created with by ThemeXpose | Distributed By Gooyaabi Templates