Cześć Kochani!
Niestety jesienna aura już od dłuższego czasu nas nie rozpieszcza... Deszcze, wiatry, szaro, buro i ponuro... Zdecydowanie nie jest to okres roku, do którego pałam chociażby niewielką sympatią. Choć fanką zimy też nie jestem, zdecydowanie wolałabym już uroczy biały puch.
Niemniej, pomimo poborowych zawirowań mam dla Was zaproszenie na event, który odbędzie się już 16 listopada w Poznaniu. Bez wątpienia poprawi on humor każdej fance kosmetyków, bowiem organizowany jest przez moją ulubioną perfumerię drogerię Notino. Jakie atrakcje czekają na nas już w tą sobotę w Galerii Posnania?













