• Strona główna
  • O mnie
  • Współpraca

Opowiadam historie o historiach. Recenzuję literaturę - bo życie jest sztuką.

Witam Was dzisiaj kochane w wyśmienitym humorze. Oto cud się stał - złapałam czwórkę z matematyki! Aż niewiarygodne :D. Dodatkowa piątka z historii jeszcze dodaje mi dobrego samopoczucia. Poza tym, jak przyszłam do domku, czekały dzisiaj na mnie wspaniałe przesyłki. Już niebawem recenzje i stylizacje, tym czasem prezentuję zawartość :

Przesyłka od sklepu z biżuterią Zielony Kot, do którego serdecznie zapraszam : http://www.zielonykot.pl/ . Jak na razie najbliższy memu sercu jest pierścionek - kwiatek - duży i wprost uroczy <3! Stylizacje z ową biżuterią już niebawem. 






I dwa opakowania od Cameron hair, czyli chyba najlepszej firmy, oferującej różne metody przedłużania włosów. Zapraszam tu : http://www.cameronhair.pl/ .


A oto co zawierały kartoniki. 
Przepięknie i misternie uwinięty koczek, z jednej strony splot, z drugiej warkocz. Nie mogę się doczekać aż skroję z nim sobie fryzurkę.



Kilka słów o włosach Cameron Hair :


W drugim kartoniku znajdował się zestaw włosów naturalnych clip in, składający się z ośmiu, solidnie wykonanych taśm w kolorze 04 o długości 55 cm.





Cóż, moje marzenie o długich włosach już po raz drugi się spełnia. :) Wczoraj dostałam także broszkę od mojej przyjaciółki Kasi, która bardzo mi się podoba. 


To już wszystko na dzisiaj, jutro zawitam z recenzją włosów od Cosmoshop.pl, o których pisałam jakiś czas temu, gdyż zdążyłam je już odpowiednio przetestować. :)
Czego najbardziej jesteście ciekawi? Stylizacji z daną rzeczą, a może recenzji słynnych Cameronów? :) 


20:58:00 6 comments
Witam Kochane. ;-) Korzystając z tego, iż dzisiaj jest sobota, witam Was z drugim postem w dniu dzisiejszym. W poprzednim znajdziecie mani i makijaże - czyli część kosmetyczna, w tym zaś część stylistyczna - a mianowicie biżuteryjna. 


Chyba każdej z nas marzy się bransoletka, zdobiąca smukły, kobiecy nadgarstek, widoczna, acz subtelna i delikatna. Między innymi takie bransoletki oferuje nam do nabycia strona http://byilo.pl/ . Wyjątkowe bransoletki z zawieszką o wymiarach 21 mm/1,5 mm, wykonaną ze stali szlachetnej. Dużo bardziej wytrzymałe i błyszczące, aniżeli srebro. Sznureczki zaś są woskowane lub satynowe, a jak wiemy satyna jest jednym z najmodniejszych obecnie materiałów. Pasują zarówno do stonowanej, eleganckiej, jak i bardziej "luźnej" stylizacji. Do bransoletki z zawieszką dodać można koraliki, które dodatkowo dodadzą jej uroku. Największym jednak atutem jest fakt, iż ręczny grawer wygraweruje nam na zawieszce co tylko zechcemy - sądzę więc, iż jest to idealna opcja na prezent dla kogoś lub dla nas samych - ważna data, imię TŻ, ulubione słowo czy cytat - możemy na niej zamieścić, co tylko nam się zamarzy. ;) Zawsze marzyłam o takim właśnie gadżecie i przypadkowo przeglądając strony natrafiłam na tę właśnie. I Was mam przyjemność na nią zaprosić. Jeśli skusimy się na taką bransoletkę - zostanie ona według życzenia zapakowana w ozdobny woreczek lub elegancki kartonik. Przy zamówieniu mamy możliwość wybrania właśnie opakowania, napisu do wygrawerowania oraz koloru sznureczka. Poniżej kilka przykładowych zdjęć, więcej znajdziecie na stronie http://byilo.pl/ . By ilo oferuje nam także w ofercie korale, wisiory oraz breloki. Można także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest właśnie przepiękna bransoletka z zawieszką : http://stylebyilo.blogspot.com/2011/09/pierwszy-konkurs-na-blogu.html - tak naprawdę każda osoba, która się zgłosi jest wygraną, ponieważ każde zgłoszenie nagrodzone jest 7% zniżką na zakupy!
Zapraszam także na stronę by ilo na facebooku (dla lubiących 5% rabatu) : www.facebook.com/byilo
Sądzę więc, że warto i życzę udanych zakupów. :) Poniżej bardzo kuszące zdjęcia przykładowej biżu by ilo (jeśli jesteś biżuteryjną maniaczką, nie oglądaj dalej... robisz to na własne ryzyko). 












Ech... jestem w nich po prostu zakochana. :) Bezapelacyjnie! Zapraszam na stronę by ilo : http://byilo.pl
22:01:00 6 comments
Witajcie Kochane. Nienawidzę niedzieli, a tymczasem jest już druga niedziela z rzędu (o ileż lepszy w tym wypadku byłby zwyczajny poniedziałek!). Żeby jednak tak do końca się nie nudzić, przedstawię Wam recenzję perfum, których testery dostałam ze strony http://www.close2you.pl .
Od strony dostałam siedem próbek ich własnych perfum, o oryginalnych zapachach. Skusiłam się i o nie poprosiłam, bo byłam ciekawa jak też pachną ich perfumy. Każda próbka to zaledwie 1 ml, ale miło było mi je testować. Jednak po kolei.
12:26:00 150 comments
Witajcie Kochane. ;) Jutro na całe 28 dni wyjeżdżam do Dusznik Zdroju. Będzie mi ciężej wyjechać, ale lżej wrócić - ze świadomością, iż po raz pierwszy mam do kogo wrócić. Mam nadzieję, iż uda mi się dokonać ciekawych zakupów, pogoda dopisze a czas zleci szybko i przyjemnie. ;) Być może będę mieć dostęp do Internetu, być może odezwę się tutaj dopiero po powrocie, pierwszego sierpnia. Zostawię Was tymczasem z moją Baśnią o miłości, pracą, która wygrała kiedyś pewien konkurs, być może komuś z Was się spodoba. Udanych wakacji! ;)


18:56:00 7 comments
Witajcie Kochane. ;) Obiecałam pokazać Wam moje ukochane kolczyki, aczkolwiek ogarnięcie mojego ogromnego kuferka z biżuterią jest niestety niemożliwe, z powodu braku czasu. :) Pokażę Wam zatem kilka par, najbliższych mojemu sercu - te, które noszę najczęściej.

 
20:11:00 8 comments
Nowsze posty

O autorce

O autorce
Żona, kociara, maniaczka thrillerów, wielki ogarniacz życia. Recenzuję literaturę - bo życie jest sztuką. Opowiadam historie o historiach. Mail: kierownikoperacyjny.sp@gmail.com 💥

Kategorie

  • książki

Jestem tutaj

Statystyka odwiedzin

Stali czytelnicy

Archiwum

  • ▼  2026 (88)
    • ▼  cze (17)
      • Piergiorgio Pulixi - Ty jesteś prawem - recenzja
      • Szymon Niordu Biadasz - Niechciane przeznaczenie -...
      • Serhii Ratkin - Do głębi siebie - recenzja
      • Monika Klara Krajniak - Skąd ta nienawiść między W...
      • Katarzyna Gacek - Zbrodnia, której nie było - rece...
      • Karolina Żynda - Broken ice - recenzja
      • Camilla Grebe - Ciemność - recenzja
      • A.A. Milewska - Kim jestem? - recenzja
      • Weronika Jaczewska - Twój ruch - recenzja
      • Mariolina Venezia - Tajemnica Serra Venerdi - rec...
      • Michał Kuźmiński - Złodziej czasu - recenzja
      • Bartłomiej Ludwisiak - Belwood Quarry - recenzja
      • Łukasz Piper - Kryształowa wieża - recenzja
      • KN Haner - Tajemnice, które nas niszczą - recenzja
      • Iwona Sowińska - Rzeźbiarz z Maryland - recenzja
      • Magdalena Stępień - Kinnari. W gąszczu Tajlandii i...
      • Jaga Tuliszka - Jak nie teraz, to kiedy? - recenzja
    • ►  maj (20)
    • ►  kwi (10)
    • ►  mar (18)
    • ►  lut (13)
    • ►  sty (10)
  • ►  2025 (296)
    • ►  gru (20)
    • ►  lis (19)
    • ►  paź (30)
    • ►  wrz (25)
    • ►  sie (16)
    • ►  lip (22)
    • ►  cze (19)
    • ►  maj (38)
    • ►  kwi (24)
    • ►  mar (36)
    • ►  lut (24)
    • ►  sty (23)
  • ►  2024 (292)
    • ►  gru (18)
    • ►  lis (30)
    • ►  paź (30)
    • ►  wrz (27)
    • ►  sie (28)
    • ►  lip (25)
    • ►  cze (20)
    • ►  maj (21)
    • ►  kwi (22)
    • ►  mar (24)
    • ►  lut (29)
    • ►  sty (18)
  • ►  2023 (143)
    • ►  gru (17)
    • ►  lis (20)
    • ►  paź (15)
    • ►  wrz (14)
    • ►  sie (14)
    • ►  lip (15)
    • ►  cze (8)
    • ►  maj (10)
    • ►  kwi (9)
    • ►  mar (9)
    • ►  lut (7)
    • ►  sty (5)
  • ►  2022 (31)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (2)
    • ►  wrz (2)
    • ►  sie (5)
    • ►  lip (2)
    • ►  cze (2)
    • ►  maj (2)
    • ►  kwi (3)
    • ►  mar (3)
    • ►  lut (4)
    • ►  sty (3)
  • ►  2021 (60)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (5)
    • ►  sie (5)
    • ►  lip (13)
    • ►  cze (9)
    • ►  maj (6)
    • ►  kwi (9)
    • ►  mar (4)
    • ►  lut (1)
  • ►  2020 (55)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (6)
    • ►  paź (5)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (3)
    • ►  lip (5)
    • ►  cze (6)
    • ►  maj (6)
    • ►  kwi (8)
    • ►  mar (6)
    • ►  lut (2)
    • ►  sty (4)
  • ►  2019 (40)
    • ►  gru (4)
    • ►  lis (4)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (4)
    • ►  lip (5)
    • ►  cze (1)
    • ►  maj (5)
    • ►  kwi (2)
    • ►  lut (7)
    • ►  sty (1)
  • ►  2018 (96)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (5)
    • ►  sie (8)
    • ►  cze (8)
    • ►  maj (12)
    • ►  kwi (11)
    • ►  mar (13)
    • ►  lut (14)
    • ►  sty (17)
  • ►  2017 (197)
    • ►  gru (6)
    • ►  lis (11)
    • ►  paź (9)
    • ►  wrz (16)
    • ►  sie (24)
    • ►  lip (20)
    • ►  cze (17)
    • ►  maj (19)
    • ►  kwi (16)
    • ►  mar (18)
    • ►  lut (8)
    • ►  sty (33)
  • ►  2016 (81)
    • ►  gru (15)
    • ►  lis (23)
    • ►  paź (17)
    • ►  wrz (11)
    • ►  sie (11)
    • ►  cze (2)
    • ►  lut (2)
  • ►  2015 (8)
    • ►  lis (1)
    • ►  cze (1)
    • ►  maj (1)
    • ►  mar (1)
    • ►  lut (2)
    • ►  sty (2)
  • ►  2014 (18)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (1)
    • ►  paź (1)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (1)
    • ►  kwi (4)
    • ►  mar (4)
    • ►  lut (1)
    • ►  sty (2)
  • ►  2013 (18)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (4)
    • ►  wrz (1)
    • ►  sie (2)
    • ►  lip (1)
    • ►  cze (3)
    • ►  lut (3)
    • ►  sty (2)
  • ►  2012 (14)
    • ►  gru (1)
    • ►  paź (5)
    • ►  cze (2)
    • ►  kwi (1)
    • ►  mar (3)
    • ►  lut (2)
  • ►  2011 (12)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (2)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (1)
    • ►  lip (1)
    • ►  mar (1)

Created with by ThemeXpose | Distributed By Gooyaabi Templates