Witajcie ponownie.
Korzystając z tego, iż mam chwilę czasu- piszę dla Was drugą recenzję dzisiaj. Jeśli nie widzieliście poprzedniego postu traktującego o suchym masażu ciała- zachęcam: KLIK.
W tym poście opowiem Wam o jednej z moich ulubionych odżywek do włosów- L'biotica silk and shine express. Z góry przepraszam Was za kiepskie fotki, ale robiłam je późnym wieczorem- wcześniej zapomniałam uwiecznić odżywkę na fotce, a akurat skończyła mi się o późnej porze.
Korzystając z tego, iż mam chwilę czasu- piszę dla Was drugą recenzję dzisiaj. Jeśli nie widzieliście poprzedniego postu traktującego o suchym masażu ciała- zachęcam: KLIK.
W tym poście opowiem Wam o jednej z moich ulubionych odżywek do włosów- L'biotica silk and shine express. Z góry przepraszam Was za kiepskie fotki, ale robiłam je późnym wieczorem- wcześniej zapomniałam uwiecznić odżywkę na fotce, a akurat skończyła mi się o późnej porze.



