• Strona główna
  • O mnie
  • Współpraca

Opowiadam historie o historiach. Recenzuję literaturę - bo życie jest sztuką.

Witajcie.

Ostatnimi czasy dość często pojawiały się tutaj posty na tematy modowe- oczywiście nie dlatego, iż przestałam o siebie dbać rezygnując tym samym ze swojej pasji, ale po prostu nawarstwiło mi się dość sporo zaległych postów. Dziś pojawiam się z postem mówiących o kosmetykach z najbliższego memu serduszku działu, to jest oczywiście o tych włosowych.

O marce Gly Skin Care usłyszałam stosunkowo niedawno, przeglądając kosmetyki na stronach internetowych. Szybko wpadły mi w oko trzy serie do włosów- z olejem kokosowym i keratyną oraz kolagenem, z olejem makadamia i keratyną oraz z olejem arganowym. Jako że monotonii bardzo nie lubię, zdecydowałam się na zestaw mieszany- szampon w wersji pierwszej, odżywkę w drugiej i maskę w trzeciej. 

Szczerze mówiąc, do kosmetyków na początku byłam nastawiona dość sceptycznie- kiedy słyszę, że wszystkie z serii mają w składzie keratynę od razu zapala mi się czerwone światełko, mówiące że nadużywanie protein szybko może doprowadzić do przeproteinowania, wskutek czego zamiast wypielęgnowanych włosów otrzymamy szopę siana. Ale! Uwielbiam testować produkty wcześniej mi nieznane, więc i Gly Skin Care dałam szansę się sprawdzić.

17:06:00 31 comments
Cześć! ;-)

W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam pokazać sukienki z kategorii w sklepie Zaful, które mnie zainteresowały- w końcu to już chyba kilkunaste moje tam zamówienie, więc za każdym razem staram się spróbować czegoś innego rodzaju. Tym razem zwróciłam uwagę na tak zwane plunging neckline dress, czyli sukienki o dość głęboko wyciętym dekolcie, świetnie podkreślające szyję i piersi. Co biorę pod uwagę przy kolejnym zamówieniu?

14:47:00 27 comments
Witajcie.

Ostatnimi czasy pojawia się sporo postów, bowiem kajając się niemal przyznać muszę, że choć staram się pisać na bieżąco- i tak nazbierało mi się sporo zaległości. Zapraszam Was więc do ostatnich postów, jeśli jeszcze nie zajrzeliście, w których pokazuję część swoich ostatnich zagranicznych zamówień. 

Tym razem pora jednak na post z mojej ulubionej serii, czyli projekt denko z poprzedniego miesiąca (wybaczcie, iż nieznacznie ;-)) spóźniony). W maju, podobnie jak i w kwietniu, byłam z siebie całkiem zadowolona, ponieważ udało mi się zużyć wszystkie zaplanowane rzeczy. Udało mi się zużyć łącznie 53 pełnowymiarowe produkty i próbki. W czerwcu póki co idzie mi dość średnio, ale w końcu jeszcze połowa miesiąca przede mną. ;) Zobaczcie zatem co wykończyłam tym razem i na co warto zwrócić uwagę, a co omijać łukiem szerokim.

15:21:00 32 comments
Cześć!

Dziś o zamówieniu z Rosegal, które niestety nie było całkowicie trafione a jednym punktem wręcz bardzo mnie rozczarowało. Tym razem skusiłam się na zamówienie motylej zwiewnej bluzki, tuszu do rzęs, koszuli dla mojego Lubego i torebki, którą osobiście już posiadam- tym razem na prezent dla Babci. Co jednak sprawiło mi zawód?

13:48:00 27 comments
Hej Kochani.

Dzisiejsza część zamówienia z Zaful, którą chcę Wam pokazać składa się tylko z trzech rzeczy- jednak takich, na które bez wątpienia warto zwrócić uwagę podczas następnych zakupów. Tym razem zdecydowałam się na choker, który przykuwa uwagę i pięknie komponuje się z odsłoniętą szyją i ramionami, jakie gwarantuje mi na przykład zamówiona również bluzka hiszpanka z przystającymi do chokera naszywkami. Na dodatek lekka kobieca sukienka, tym razem w bardziej subtelnej kwiatowej odsłonie. 

13:18:00 25 comments
Cześć!

Jedno ze swoich ostatnich zamówień od Rosegal poświęciłam w całości na zakup różnych dodatków. W moim koszyku znalazły się fryzjerskie nożyczki, dodatki do zdjęć i na plażę, czy też włosowa biżuteria. Rosegalowe dodatki cechuje bowiem nie tylko niska cena, ale i szeroki wybór. Jeśli jesteście ciekawi na co tym razem się zdecydowałam- zapraszam do przeczytania zakupowej relacji. ;-)

15:47:00 34 comments
Witajcie.

Aloes, znany nie od dzisiaj jako jeden z najbardziej wartościowych humektantów, słynie ze swych rozlicznych nawilżających i kojących właściwości. Firmy kosmetyczne uwielbiają dodawać go do kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy, ale i włosów. Biorąc do rąk masło aloesowe Mohani postanowiłam, iż to właśnie na swej czuprynie sprawdzę jego działanie w różnych konfiguracjach. Jak test ów przebiegł i czy warto było się go podjąć?

15:11:00 23 comments
Hej Kochani.

Nie pierwsza i nie ostatnia moja to dla Was recenzja, jeśli o kąpielowe dobroci chodzi. Jestem maniaczką długich kąpieli w wannie pełnej bąbelków- jednak dodatkowo na koniec zawsze korzystam z prysznica czemu, rzecz jasna, towarzyszy żel. Dziś bliżej chciałabym się przyjrzeć kremowej propozycji od Lirene o zapachu dzikich borówek. Brzmi kusząco?

15:35:00 39 comments
Cześć Kochani.

Cudowna, niemalże już letnia pogoda za oknem (przeplatana niekiedy napływami burzowego frontu) aż kusi do nadrobienia książkowych zaległości- w końcu coraz dłużej jest jasno, co umożliwia miłą lekturę, najchętniej w towarzystwie schłodzonego napoju. 

Dziś chciałabym podzielić się z Wami refleksjami na temat jednej z niedawno przeczytanych powieści. Po Ja, kochanka autorstwa Karoliny Wilczyńskiej sięgnęłam z czystej ciekawości. Wiele już dane mi było dane na ten temat przeczytać- dawno bowiem takie relacje przestały być tematem tabu. Ciekawa byłam więc, co też na ten temat jeszcze napisać można. I przede wszystkim- jak napisać.

14:44:00 26 comments
Nowsze posty
Strasze posty

O autorce

O autorce
Żona, kociara, maniaczka thrillerów, wielki ogarniacz życia. Recenzuję literaturę - bo życie jest sztuką. Opowiadam historie o historiach. Mail: kierownikoperacyjny.sp@gmail.com 💥

Kategorie

  • książki

Jestem tutaj

Statystyka odwiedzin

Stali czytelnicy

Archiwum

  • ▼  2026 (88)
    • ▼  cze (17)
      • Piergiorgio Pulixi - Ty jesteś prawem - recenzja
      • Szymon Niordu Biadasz - Niechciane przeznaczenie -...
      • Serhii Ratkin - Do głębi siebie - recenzja
      • Monika Klara Krajniak - Skąd ta nienawiść między W...
      • Katarzyna Gacek - Zbrodnia, której nie było - rece...
      • Karolina Żynda - Broken ice - recenzja
      • Camilla Grebe - Ciemność - recenzja
      • A.A. Milewska - Kim jestem? - recenzja
      • Weronika Jaczewska - Twój ruch - recenzja
      • Mariolina Venezia - Tajemnica Serra Venerdi - rec...
      • Michał Kuźmiński - Złodziej czasu - recenzja
      • Bartłomiej Ludwisiak - Belwood Quarry - recenzja
      • Łukasz Piper - Kryształowa wieża - recenzja
      • KN Haner - Tajemnice, które nas niszczą - recenzja
      • Iwona Sowińska - Rzeźbiarz z Maryland - recenzja
      • Magdalena Stępień - Kinnari. W gąszczu Tajlandii i...
      • Jaga Tuliszka - Jak nie teraz, to kiedy? - recenzja
    • ►  maj (20)
    • ►  kwi (10)
    • ►  mar (18)
    • ►  lut (13)
    • ►  sty (10)
  • ►  2025 (296)
    • ►  gru (20)
    • ►  lis (19)
    • ►  paź (30)
    • ►  wrz (25)
    • ►  sie (16)
    • ►  lip (22)
    • ►  cze (19)
    • ►  maj (38)
    • ►  kwi (24)
    • ►  mar (36)
    • ►  lut (24)
    • ►  sty (23)
  • ►  2024 (292)
    • ►  gru (18)
    • ►  lis (30)
    • ►  paź (30)
    • ►  wrz (27)
    • ►  sie (28)
    • ►  lip (25)
    • ►  cze (20)
    • ►  maj (21)
    • ►  kwi (22)
    • ►  mar (24)
    • ►  lut (29)
    • ►  sty (18)
  • ►  2023 (143)
    • ►  gru (17)
    • ►  lis (20)
    • ►  paź (15)
    • ►  wrz (14)
    • ►  sie (14)
    • ►  lip (15)
    • ►  cze (8)
    • ►  maj (10)
    • ►  kwi (9)
    • ►  mar (9)
    • ►  lut (7)
    • ►  sty (5)
  • ►  2022 (31)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (2)
    • ►  wrz (2)
    • ►  sie (5)
    • ►  lip (2)
    • ►  cze (2)
    • ►  maj (2)
    • ►  kwi (3)
    • ►  mar (3)
    • ►  lut (4)
    • ►  sty (3)
  • ►  2021 (60)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (5)
    • ►  sie (5)
    • ►  lip (13)
    • ►  cze (9)
    • ►  maj (6)
    • ►  kwi (9)
    • ►  mar (4)
    • ►  lut (1)
  • ►  2020 (55)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (6)
    • ►  paź (5)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (3)
    • ►  lip (5)
    • ►  cze (6)
    • ►  maj (6)
    • ►  kwi (8)
    • ►  mar (6)
    • ►  lut (2)
    • ►  sty (4)
  • ►  2019 (40)
    • ►  gru (4)
    • ►  lis (4)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (4)
    • ►  lip (5)
    • ►  cze (1)
    • ►  maj (5)
    • ►  kwi (2)
    • ►  lut (7)
    • ►  sty (1)
  • ►  2018 (96)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (4)
    • ►  wrz (5)
    • ►  sie (8)
    • ►  cze (8)
    • ►  maj (12)
    • ►  kwi (11)
    • ►  mar (13)
    • ►  lut (14)
    • ►  sty (17)
  • ►  2017 (197)
    • ►  gru (6)
    • ►  lis (11)
    • ►  paź (9)
    • ►  wrz (16)
    • ►  sie (24)
    • ►  lip (20)
    • ►  cze (17)
    • ►  maj (19)
    • ►  kwi (16)
    • ►  mar (18)
    • ►  lut (8)
    • ►  sty (33)
  • ►  2016 (81)
    • ►  gru (15)
    • ►  lis (23)
    • ►  paź (17)
    • ►  wrz (11)
    • ►  sie (11)
    • ►  cze (2)
    • ►  lut (2)
  • ►  2015 (8)
    • ►  lis (1)
    • ►  cze (1)
    • ►  maj (1)
    • ►  mar (1)
    • ►  lut (2)
    • ►  sty (2)
  • ►  2014 (18)
    • ►  gru (1)
    • ►  lis (1)
    • ►  paź (1)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (1)
    • ►  kwi (4)
    • ►  mar (4)
    • ►  lut (1)
    • ►  sty (2)
  • ►  2013 (18)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (4)
    • ►  wrz (1)
    • ►  sie (2)
    • ►  lip (1)
    • ►  cze (3)
    • ►  lut (3)
    • ►  sty (2)
  • ►  2012 (14)
    • ►  gru (1)
    • ►  paź (5)
    • ►  cze (2)
    • ►  kwi (1)
    • ►  mar (3)
    • ►  lut (2)
  • ►  2011 (12)
    • ►  gru (2)
    • ►  lis (2)
    • ►  paź (2)
    • ►  wrz (3)
    • ►  sie (1)
    • ►  lip (1)
    • ►  mar (1)

Created with by ThemeXpose | Distributed By Gooyaabi Templates