Witajcie, Kochani.
W dzisiejszym poście chciałabym przedstawić Wam kilka propozycji zwiewnych topów, idealnych zarówno na wiosnę jak i lato. Choć sama należę raczej do osób szczupłych, nie lubię mocno opiętych i dopasowanych rzeczy - szczególnie, jeśli chodzi o górę stroju. Wolę raczej bluzeczki motylkowego typu, hiszpanki, czy też mgiełki. W zbyt dopasowanych rzeczach czuję się zwyczajnie nieswojo, a poza tym w upalną pogodę najzwyczajniej w świecie gorąco. ;) Zapraszam do przejrzenia kilku moich propozycji ze sklepu Rosegal - a nuż coś wpadnie Wam w oko na nadchodzący sezon?








