Witajcie, Kochani.
Ostatnimi czasy na mojej stronie pojawiło się dużo postów na bliski mi ostatnio temat aranżacji własnych czterech kątów, czy też kupna mieszkania. Na rynku istnieje wiele dostępnych opcji - od wynajmu, po kupno, od mieszkań nowych od dewelopera, po te kilkudziesięcioletnie od osób prywatnych - ja zaś sama ostatnimi czasy niejednokrotnie zastanawiałam się nad tym, jakie rozwiązanie jest lepsze i na co warto zwrócić uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji, toteż i na ten temat chętnie podzielę się z Wami swoimi kilkoma przemyśleniami, które naszły mnie od mojego ostatniego wpisu na ten temat.










