niedziela, 30 grudnia 2012

Okiem Julii 8: The Code- Sylwester

Cześć Kochane.
Dzisiaj pora na mały zbiór moich porad na Sylwestra. Polubiłam pisanie postów okazyjnych z tego typu poradami jak nie wiem. ;-) Ale zanim, chciałabym Wam złożyć życzenia. Aby Nowy Rok był najwspanialszym rokiem Waszego życia, dużo szczęścia, miłości i kosmetyków. ;-)

1. Nie nakładamy tony cienia.
Poważnie. Kilka godzin tańca, zgrzania się, alkoholu i nie dość, że tapeta ma szansę spłynąć to jeszcze wyglądamy strasznie. To samo tyczy się podkładu- lepiej lekki.

2. Tysiąc złotych na fryzjera.
A w tańcu fryzura i tak ulegnie destrukcji. Nie opłaca się. Lepiej skomponować ją samemu i porządnie utrwalić lakierem.

3. Szpila ścianę podpiera.
16 cm szpilki są prześliczne. Ale na pewno nie przy tańcu, tudzież jeszcze w towarzystwie alkoholu.

4. Modnie, ale wygodnie.
Najważniejsze, żebyśmy w wybranym stroju czuły się komfortowo. Z pewnością sukienka bez ramiączek, spadająca co chwilę, skutecznie popsuje nam zabawę.

5. Nie pijemy na umór... przed 24.
Z umiarem i przerwą na taniec. Przecież chcemy złożyć sobie życzenia i zobaczyć miliony barw na niebie.

6. Strój niedopasowany do okazji odpada.
Wybierając kreację, najbardziej zwracamy uwagę na to gdzie i z kim idziemy. I tak inaczej ubieramy się do znajomych na domówkę, inaczej do klubu a inaczej do teatru.

7. Nie tworzymy makijażu od rana.
Nawet najlepszy, zrobiony o 8.00 nie przetrwa do 4.00 następnego dnia.

8. Czas, żeby błyszczeć... ale nie razić.
Królują brokaty, ćwieki, zdobienia... ale wszystko z umiarem. I tak przy brokatowych szpilach- gładka reszta. Wszystko dla ludzi, jeśli się to umie odpowiednio połączyć. ;)

9. Konturówce i mocnym szminkom precz.
Chyba, że szminka jest odporna na picie i jedzenie (przecież nikt nie chce się co chwila poprawiać). Konturówka (najgorzej kiedy dwa tony ciemniejsza) wygląda wprost tragicznie, kiedy szminka zostanie naruszona przez picie czy jedzenie. Precz z nią. Moim! zdaniem lepiej mocno podkreślić oczy, a usta musnąć lekkim błyszczykiem czy pomadką.

10. Dla pijących...
Przed wyjściem zostawiamy sobie 1,5 l napoju koło łóżka. Popijając go w nocy, unikniemy kaca rano.

To chyba tyle ode mnie. ;) Macie jakieś swoje spostrzeżenia?

Dobrej zabawy życzę, do rychłego usłyszenia.


piątek, 28 grudnia 2012

Sensique fantasy glitter

Hej Kochane. Mam już dla Was zapisany post z imprezowym out-fitem, ale najpierw zaprezentuję Wam nowe lakiery od Sensique. Myślę, że to idealna propozycja na Sylwestra, czy późniejsze imprezy. Lakiery znajdziecie w drogeriach Natura i Aster w cenie 5,49. Podobają mi się na zdjęciach, skrzą się milionem drobinek i na pewno przykują uwagę. Dostępne pięć nowych kolorów- disco lights, pink glow, golden sparkle, gold i silver.