Wiosenne nowości w Naturze part 2: Sensique

by - 21:21:00

Witajcie ponownie.
Tak jak obiecałam, kontynuuję dzisiejszą serię o wieczorowej porze. W poprzednim poście znajdziecie informacje na temat nowości od marki My secret, teraz zaś na celownik bierzemy kosmetyki Sensique. 
Podobnież jak w przypadku poprzednim, wszystkie poniższe produkty znajdziecie w Drogeriach Natura już od dzisiaj. :-)

Pierwsza część nowości to edycja limitowana cieni Pearl glow. Są bezzapachowe i bardzo delikatne. W skład serii wchodzi sześć kolorów, za każden jeden z nich zapłacimy zaledwie 7 zł. 
Kolory: nude beige, caffe latte, light brown, grey brown, brownish violet oraz dark chocolate. 


Myślę, iż ta stonowana stricte paleta sprawdzi się doskonale w makijażu codziennym.

Druga część nowości to osiem nowych kolorów lakierów z serii Strong and trendy nails. Nie zawierają one toulenu ani formaldehydu. Są trwałe i intensywne; nowoczesna formuła zapewnia efekt tzw. szklanego połysku (pod czym mogę się podpisać, posiadając wiele kolorów z serii poprzednich). Cena za sztukę to sześć złotych. Nowości dostaniemy w kolorach: violet lea, wild strawberry dreams, flowery meadow, sunshine in the trees, touch of the sun, mint mist, look at the sky i lying at the grass (bardzo fantazyjne nazwy, zdecydowanie na plusik). Jestem totalnie zakochana w strawerry dreams, lying on the grass, mint mist i look at the sky <3.

Co Wam wpadło w oczko?
Za chwilę pojawię się z częścią ostatnią- nowościami marki Kobo.
xoxo

You May Also Like

1 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)