Sensique strong&trendy nails, Sensique kredka do oczu

by - 13:32:00

Cześć Kochane. 
Witam Was w ten wietrzno-deszczowy dzień z postem odnośnie nowości w Drogeriach Natura marki Sensique- nowymi kolorami lakierów oraz czarno-białą kredką.
Na wieczór planuję dla Was post z serii Okiem Julii, takim przymrużonym tym razem okiem, bowiem zawartych w nim rad nie polecam próbować w domu ;-). 

Podwójną kredkę do oczu w czarno-białym kolorze znajdziecie w cenie 6,99 już od pierwszego lipca. Czarna część sprawdzi się idealnie do kreski na powiece górnej, biała natomiast na linii wodnej oka, powiększając je optycznie. Zawiera witaminę E oraz filtry UV- stworzona specjalnie na lato. 


Drugą nowością, jaką na lato przygotowała dla nas marka Sensique są lakiery z serii Strong&Trendy nails w wersji limitowanej. W cenie 5,99 za sztukę znajdziemy kolory: sweet suprise, blueberyy cookies, royal blue, forget-me-not oraz mojito. Nazwy z pewnością niebagatelne. A oto nowe kolorki:


 
Śliczne, energetyczne kolorki, prawda? ;)
Do usłyszenia wieczorem.
xoxoYou May Also Like

11 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)