I heart revolution silver angel toner

by - 13:03:00

 Cześć!


Jak zapewne pamiętacie z moich poprzednich wpisów, od dłuższego czasu (właściwie rekordowego jak na mnie, bo od ponad dwóch lat, jeśli dobrze pamiętam) trzymam się bardzo jasnego blondu. Ten niestety ma to jednak do siebie, że lubi szybko żółknąć. Aby temu zapobiec i nieco ochłodzić jego odcień stosuję różnego rodzaju szampony, odżywki i maski z fioletowym pigmentem, który zgodnie z kołem kolorów neutralizuje żółty odcień. Co jakiś czas sięgam jednak po cięższy kaliber, czyli toner. To forma koloryzacji nietrwałej  i bezinwayjnej dla włosów, którą bardzo lubię. Tonery są idealne dla odświeżenia koloru, czy nadania im innego odcienia. Zazwyczaj korzystałam z klasycznej ich formy, mieszanej z niskim oxydantem- niedawno jednak poznałam coś zupełnie innego- gotowy toner w formie maski I heart revolution Silver angel, w którym zakochałam się od pierwszego użycia. 


Toner ten zamknięty jest w niewielkim pojemniczku, zupełnie jak maski do włosów. Do tego pomimo tego, że ma kolor pomiędzy ciemnym fioletem a niebieskim (zgodnie z pigmentami, jakie posiada) nie farbuje dłoni, ani skóry głowy. W składzie zaś jest na tyle dużo substancji odżywczych, że w przeciwieństwie do niektórych kosmetyków z pigmentem w ogóle nie wysusza włosów. Formuła jest lekko kremowa, nakładanie na włosy nie sprawia więc żadnych problemów.
Toner zakupiłam na Notino. Na swój bardzo jasny i lekko żółty blond toner nakładam na 5-7 minut po myciu. Co prawda zaleca się trzymać go dłużej, jednak ja nie chciałam uzyskać jasnej szarości, a jedynie lekko srebrzysty blond i schłodzenie koloru- i ten produkt okazał się tu zdecydowanie strzałem w dziesiątkę. Zero zniszczenia i odcień dokladnis taki, jakiego oczekiwałam. Co do trwałości, zabieg powtarzam co około 10 myć, bo po tym czasie mój blond zaczyna się na powrót ocieplać. Na zdjęciu efekt po. :)


Jak się Wam podoba efekt? Używacie kosmetyków z pigmentem?
xoxo

You May Also Like

1 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)