Płyn doustny Este Synergy - jakie dobroczynne substancje zawiera?

by - 09:48:00

Często patrząc w lusterko przyłapujemy się na tym, że wypatrujemy pierwszych zmarszczek, siwych włosów czy innych oznak postępujących procesów starzenia. Bez względu jednak na to, czy już się one pojawiły czy chcemy jak najbardziej je opóźnić, istnieje mnóstwo preparatów, których można w tym celu użyć. Wszystkie kremy i suplementy diety obiecują bardzo wiele jeśli chodzi o spodziewane efekty, jednak prawdę powie nam jedynie lista składników. Doustny płyn Este Synergy jest suplementem diety, którego twórcy twierdzą, że korzystnie wpływa na skórę, włosy i paznokcie. Czy jednak komponenty tej innowacyjnej mieszanki faktycznie mogą przełożyć się na zadowalające efekty?


Płyn doustny Este Synergy – kolagen 

Zazwyczaj podczas przeglądania dostępnych na sklepowych półkach kosmetyków odmładzających, nie trzeba nawet obracać pudełka, aby dowiedzieć się, że specyfik zawiera kolagen. To naturalne białko jest tak popularnym i znanym ze swoich właściwości surowcem kosmetycznym, że często opakowania zachęcają klientów wielkim napisem, informującym o jego obecności na liście składników. Kolagen jest istotnym budulcem tkanek, ma pozytywny wpływ na kondycję skóry i paznokci.  Dlatego właśnie tak ważne jest dostarczanie kolagenu do organizmu, którego produkcja wraz z wiekiem spada.

Płyn doustny Este Synergy  - kwas hialuronowy 

O kwasie hialuronowym często słyszy się w kontekście preparatów odmładzających, które są aplikowane za pomocą igły i strzykawki. Na szczęście Este Synergy to doustny płyn, który nie wymaga wykonywania na skórze żadnych nakłuć.  Dzięki kwasowi hialuronowemu skóra staje się bardziej nawilżona

Płyn doustny Este Synergy – witaminy C i E 

Este Synergy jest preparatem niezwykle bogatym w witaminy. O jego bardziej szczegółowym składzie przeczytać można tutaj https://estesynergy.com/plyn-doustny/. Najważniejsze to jednak zdawać sobie sprawę z obecności witaminy C i E. Pierwsza wspomaga produkcję kolagenu, a druga chroni przed szkodliwym działaniem wodnych rodników. Dzięki temu odmładzające działanie suplementu jest dodatkowo wzmocnione. 

You May Also Like

1 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)