Naklejki na meble z Ikei

by - 19:48:00

Jedno jest pewne - Ikea zawojowała rynek meblowy na całym świecie. W tym szwedzkim królestwie można kupić niemalże wszystko- od łóżek, wyposażenia do łazienki i ozdób na ścianę aż po rośliny doniczkowe czy naczynia. Nie znam osoby, która nie miałaby w domu nic zakupionego z Ikei. Przyznać jednak trzeba, że choć wybór asortymentu w sklepach tej sieci jest przeogromny, sprzedawane przez nich wyposażenie czy dodatki są dość uniwersalne. Z założenia mają się wpasować w każdy styl i gust, przez co czasem mogą być powtarzalne. Istnieje jednak metoda na to, aby sprawić, że prosty, biały mebel, który można spotkać w kilku mieszkaniach o różnym wystroju nabierze oryginalnego, spersonalizowanego charakteru - naklejki na meble z Ikei.Naklejki na meble mogą w kilka chwil odmienić wygląd zwyczajnie wyglądającej szafy, biurka czy ramy łóżka. To doskonała opcja, aby nadać wnętrzu zupełnie innego charakteru, odświeżyć wystrój lub sprawić, że produkowany hurtowo mebel idealnie wpasuje się w wybrany styl i będzie wyglądał jak zaprojektowany przez projektanta. Ważne jednak, aby naklejki były dobrej jakości - warto zatem kupować je jedynie w sprawdzonych miejscach.


Naklejki na meble to także świetna opcja, aby dopełnić wystroju pokoju dziecięcego. Dzięki licznym dostępnym wzorom i kolorom, z powodzeniem możemy wybrać te barwne, pozytywne, dodające kojącej aury z odpowiednim dla dzieci motywem. Co ważne, naklejki będą dodatkową warstwą, która zabezpieczy meble przed zniszczeniem a kiedy dziecko będzie większe, zawsze - zamiast wymieniać meble - można zastąpić je naklejkami z zupełnie innym, bardziej dorosłym motywem.


Wolisz styl glamour, czy może prowansalski? Vintage, a może raczej jesteś fanem chłodnych skandynawskich klimatów? Wybierając proste białe meble i ozdabiając je naklejkami pasującymi do wybranego stylu możesz sporo zaoszczędzić! Meble retro zazwyczaj nie należą do najtańszych, a dzięki zastosowaniu łatwych do aplikacji naklejek, możesz je ucharakteryzować w kilka chwil i zachować znaczną sumkę w kieszeni. ;)

Co sądzicie o naklejkach na meble?
xoxoYou May Also Like

1 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)