Olej makowy tłoczony na zimno – naturalny kosmetyk o wielu właściwościach

by - 12:56:00

Stosowanie drogich kosmetyków nie zawsze sprawi, że będziemy mieć piękną i gładką skórę. Największe znaczenie ma to, czy używane produkty mają dobry skład. Zdarza się bowiem, że kosmetyki zawierają wysuszający alkohol lub inne składniki, które mogłyby zaszkodzić skórze. Zdecydowanie lepiej wybierać naturalne produkty. Olej makowy tłoczony na zimno nie wydaje się oczywistym wyborem, ale może pozytywnie zaskoczyć. Sprawdź, jak działa ten produkt!


Olej makowy tłoczony na zimno – jak wpływa na skórę i włosy?

Olej makowy wykazuje pozytywne działanie na skórę i włosy. Zawdzięcza to przede wszystkim swoim unikalnym właściwościom. Produkt ten zawiera kwasy omega-3, omega-6 i omega-9, jak również sterole i witaminy E i A. To właśnie dzięki zawartości witaminy E olej makowy opóźnia procesy starzenia i wygładza zmarszczki. Stosując ten olej, można dogłębnie nawilżyć skórę i przywrócić jej elastyczność. Wystarczy zaaplikować surowiec bezpośrednio na twarz, by dostarczyć skórze mnóstwo właściwości odżywczych. Co ważne, olej makowy doskonale wpływa również na włosy. Sprawia, że stają się miękkie i lśniące, jak również regeneruje je od wewnątrz. Regularne olejowanie to najlepszy sposób, by w pełni czerpać z korzyści, jakie zapewnia ten produkt.

Gdzie nabyć dobry olej makowy?

Wysokiej jakości olej makowy można nabyć u rolnika. Producenci rolni dbają o to, by roślina już od momentu zasiewu dorastała bez użycia chemicznych środków. Dzięki temu powstały olej jest naturalny. Aby zachował wszystkie swoje właściwości, musi jeszcze zostać poddany odpowiedniej obróbce. Olej makowy powinien być tłoczony wyłącznie na zimno. Na stronie https://sklep.olejewielkierychnowo.pl/produkt/olej-makowy-tloczony-na-zimno/ znajdziesz więcej informacji na ten temat. Istotne jest również to, by produkt nie był rafinowany ani filtrowany. Tylko taki olej faktycznie wpłynie na kondycję skóry i włosów. Na szczęście tego typu produkty dostępne są w internecie. Wystarczy tylko wiedzieć, jakie kryteria powinien spełniać olej makowy, by znaleźć ten właściwy.

You May Also Like

1 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)