Nivea targeted care szampon i odżywka

by - 12:34:00

Dzień dobry, moi mili.

Przyszła pora na przeniesienie facebookowych recenzji na bloga. Zapraszam zatem do lektury, pojawi się dzisiaj wiele postów- jeśli przegapiliście recenzje na facebooku, teraz macie okazję się z nimi zapoznać. ;-)


Przyznam szczerze, iż moje włosy nigdy nie lubiły produktów marki Nivea. Udało mi się jednak załapać na test nowej serii tejże marki w klubie moja Nivea. Okazało się, iż ów duet moim włosom służy! Zarówno szampon jak i odżywka mają kremową konsystencję i bardzo przyjemny zapach. Włosy po użyciu są gładkie, nieobciążone, wyglądają całkiem zdrowo. Dzięki odżywce nie mam problemów z rozczesaniem włosów. Oczywiście odżywkę nakładam na długość włosów, nie na skalp (to mogłoby spowodować niezły przyklap). Używam ich razem lub solo (bardziej pasuje mi użycie duetu- jestem naprawdę mile zaskoczona, ponieważ rzadko kiedy jednego dnia używam szamponu i odżywki tej samej serii; moje włoski łatwo się nudzą) średnio raz w tygodniu, ponieważ zawierają hydrolizowane proteiny, które moje włosy średnio lubią dostawać częściej. Oprócz tego fajnie, że w składzie znalazł się olejek makadamia. Dobrze się to równoważy- same proteiny byłyby dość monotonne, z emolientami w duecie zaś skład jest dużo bardziej wartościowy. Zapach jest na ostatnim miejscu składu, w związku z czym składniki naprawdę mają szansę porządnie się przyjąć (w końcu co z składzie po zapachu to już nie bardzo się liczy). Polecam spróbować. 

Cena to około 18 zł za duet.Duet oceniam 8/10.You May Also Like

0 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)