Penelope Bloom - Jego przesyłka

14:53:00

Kochani!

Dawno już nie było tutaj recenzji książkowych, jednak zamierzam to definitywnie zmienić. W tym roku udało mi się przeczytać już 23 powieści, o których w najbliższym czasie Wam opowiem. Zdecydowałam się jednak na publikowanie recenzji spójnych i niedługich, jako że zauważyłam, że te zdecydowanie bardziej lubicie czytać, aniżeli te tasiemcowe ;).  Mam nadzieję, że ta nowa krótsza forma recenzji przypadnie Wam do gustu. Szykujcie się więc na sporą dawkę dobrych lektur w najbliższym czasie.

Jego przesyłka to kolejna przezabawna romantyczna historia z nutką pikanterii od Penelope Bloom. To pozycja wprost idealna na Walentynki! Uśmiałam się przy niej niesamowicie.

Główna bohaterka, Lilith to postać zdecydowanie nietuzinkowa. Uwielbia, kiedy karma wraca do złych ludzi, z charakteru przypomina nieufnego kapryśnego kota a jej ulubione żarty traktują o sztyletowaniu ludzi... Pewnego dnia na jej drodze staje on, sąsiad tak idealny, że aż w dołku ściska. Nie w głowie jednak Lilith romanse. Aż tu pewnego razu, sąsiad przez pomyłkę odbiera zdecydowanie kobiecą zaadresowaną do niej przesyłkę, liczącą sobie 18 cm 😆. Od tego czasu nasi bohaterowie poznają się wzajemnie w mnóstwie zabawnych sytuacji i walczą z coraz większą siłą przyciągania. Wszystko byłoby prosto i pięknie, gdyby nie diaboliczna przyrodnia siostra nimfomanka sąsiada, która nie może się pogodzić z odrzuceniem... Polecam, przednia zabawa gwarantowana!

Czytaliście już może powieści Penelope Bloom?  Lubicie takie historie?
xoxo

Przeczytaj także

11 komentarze

 1. Przyznam, że zaciekawiłaś mnie tą książką - mam wrażenie, że można sie przy niej dobrze bawić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Koniecznie muszę ją przeczytać. Uwielbiam zabarwione humorem powieści. Teraz takich potrzebuję. Chcę odpocząć od sensacji, kryminałów i thrillerów, choć w stosunku mam kilka do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno dziś bym poczytała, bo dziś jakiś nastroj mi nie sprzyja ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie do mnie dotarła i jestem jej mega ciekawa!

  OdpowiedzUsuń
 5. I mnie ta pozycja zaciekawiła, mam wrażenie, że jest to coś innego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szykuje się przyjemne czytanie, nie znam twórczości tej autorki jeszcze, przygody jeszcze przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tytuł polecę swojej córce, to klimaty bliskie jej sercu.

  OdpowiedzUsuń
 8. lektura idealna dla mnie, muszę koniecznie przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam, a jest w niej jakiś wątek kryminalny? ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna okładka! W księgarni bardzo przyciąga wzrok.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)