MójSalon.eu - jak znaleźć dobry salon fryzjerski i kosmetyczny

by - 13:21:00

Witajcie, Kochani.

Pewnie niejednokrotnie chcąc podciąć końcówki o dwa cm a nie ich dziesięć, wykonać na swoich włosach najmodniejszą w tym sezonie koloryzację czy też fryzurę okolicznościową zastanawialiście się jaki salon fryzjerski wybrać, ażeby sprostał on Waszym konkretnym oczekiwaniom. Studiów, atelier i salonów fryzjerskich wyrosło ostatnio więcej aniżeli grzybów po deszczu. Jak jednak wybrać to jedno magiczne miejsce, do którego warto udać się na zabieg żeby wyjść z wielkim uśmiechem i z takim też za każdym razem przeglądać się w lustrze? 

Właśnie dla nas powstała wyszukiwarka salonów fryzjerskich, a także i kosmetycznych Mój Salon. Dzięki niej nie musisz się już zastanawiać gdzie znajduje się dobry fryzjer w Twojej okolicy - bez odchodzenia od ekranu możesz się o tym przekonać. Jak i jakie dodatkowe funkcje znajdziesz na stronie?


Od kilku lat praktycznie nie chodzę do fryzjerów. Powód? Zawsze wychodziłam niezadowolona. Cieniowanie, którego nie chciałam, końce podcięte krzywo lub za bardzo, koloryzacja która nie miała nic wspólnego z tym, czego oczekiwałam... Wcale nie wspomnę już o zmianie koloru utrzymujuącej się do dwóch myć... Myślę, że mogłabym uniknąć takich wpadek w swojej włosowej karierze, gdyby już wtedy istniała opcja #wyszukajsalon - a ilu to płaczów, kwików i lamentów mogłabym uniknąć...


Strona skonstruowana jest w sposób prosty. Możemy wyszukać salony w swojej okolicy, przejrzeć oferty tych najwyżej ocenianych, zobaczyć zdjęcia a nawet zapoznać się z możliwymi do uzyskania rabatami czy też kosmetykami, na jakich dany salon pracuje (co dla mnie osobiście jest bardzo istotnym czynnikiem, ponieważ niejako jest to też dla mnie wyznacznik jakości, jako że wiele marek fryzjerskich znam osobiście). Dla oszczędnych z pewnością istotną kwestią będzie też możliwość sprawdzenia cen.


Najważniejsze jednak, w moim odczuciu, jest podzielenie się własną opinią. Jeśli jesteście niezadowoleni po wizycie w salonie- odwiedźcie stronę Mój Salon i napiszcie o tym- a może pomożecie uniknąć komuś błędu w wyborze stylisty. Jeśli jest wręcz przeciwnie- i macie ochotę ucałować fryzjerkę za cudo na swojej głowie i na jej cześć pisać peany- tym bardziej o tym wspomnijcie (a jeśli salon nie istnieje jeszcze w bazie- po prostu go dodajcie). Osobę, która stworzyła dzieło specjalnie dla Ciebie z pewnością to ucieszy, a potencjalnym klientom ułatwi wybór- cóż bowiem bardziej pewnego, niż dziesiątki a nawet setki pochlebnych opinii na temat danego miejsca.
Pomysł utworzenia wyszukiwarki salonów uważam za niezwykle trafiony. Sami pomyślcie jakże pięknie, idyllicznie wprost byłoby, gdyby każdy salon posiadał w jednym miejscu wszystkie informacje i mnogość opinii... Myślę, że wówczas łatwo byłoby znaleźć perfekcyjne miejsce podług własnych preferencji. Do nas jednak należy to zadanie- fryzjerzy, styliści, kosmetyczki i oczywiście klienci mają tutaj największy udział- to oni bowiem, to my tworzymy Mój Salon. Do dzieła. ;-)

#wyszukajsalon

xoxo

You May Also Like

1 comments

  1. Mam jedną fryzjerkę od lat. Do niedawna byłam z niej zadowolona w 100%- od 10 lat nie zmieniałam. Niedawno wróciła z macierzyńskiego i ... spieprzyła mi włosy- chciałam ombre, zrobiła mi ombre z tyłu z przodu jakis balejaż, ścinała mi włosy na długości maszynką, a mam gęste i grube i nie wyszło to ładnie. Szukam nowej...

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)