Obrazy na szkle jako dekoracja do salonu

by - 11:11:00

Witajcie, Kochani.

W ostatnim czasie byłam mocno zabiegana. Złożyły się na to nie tylko liczne zadania do wykonania w pracy, ale również przeprowadzka, która doszła do skutku dwa tygodnie temu. Choć przeprowadziłam się zaledwie dwie ulice dalej i z kamienicy do kamienicy, wymagało to dużego nakładu pracy. Przy okazji postanowiłam także znacznie zmienić wystrój mieszkania. Wysokie ściany z cegieł czy powały na suficie, które towarzyszą mi obecnie aż się proszą o dobranie odpowiednich dodatków.

Wcześniej raczej nie przywiązywałam wagi do obrazów - jednak postanowiłam, że tym razem będzie inaczej. Choć dopiero jestem w trakcie rozplanowywania miejsc dla wszystkich dekoracji, dotarło już do mnie kilka obrazów na szkle, na które się zdecydowałam. Dzisiaj chciałabym Wam trochę o nich opowiedzieć. Obrazy na szkle do salonu - czy to dobry wybór?

Muszę się Wam przyznać, że zamawiając obrazy na szkle przez Internet nieco się obawiałam. Wielokrotnie zdarzyło mi się zamówić przez Internet coś szklanego, co dochodziło uszkodzone. Zdecydowałam się na skorzystanie ze sklepu Wallmuralia i okazało się, że był to doskonały wybór. Obrazy przyszły w pełni zabezpieczone - w ciasno opiętych kartonach wyprofilowanych tak, że idealnie "otulały" obrazy. Mało tego - każdy z nich był zapakowany oddzielnie, co przełożyło się na to, że przyszedł w nienaruszonym stanie. 

Przy okazji zamówienia zdecydowałam się na wybór obrazów z różnych kategorii tematycznych, których na stronie jest bardzo dużo. Kilka pejzaży, jednak głównie abstrakcje i obrazy 3d, które w wersji szklanej wyglądają naprawdę wspaniale! Z której strony by nie spojrzeć, są wypukłe, co sprawia naprawdę realistyczne wrażenie. Samej jakości wykonania również jestem pod dużym wrażeniem. Solidne, hartowane szkło i bardzo żywe kolory. Obrazy posiadają także "miejsca" na mocowanie, które w tym przypadku powinno być naprawdę solidnie wykonane. Sama czekam jeszcze na fachowca - trochę bałabym się tego podjąć na własną rękę, choć czasem z musu bywam złotą rączką. ;) 

Obrazy na szkle do salonu to świetna opcja na spersonalizowany wygląd ścian. Niezależnie od tego, czy postawimy na styl nowoczesny, skandynawski, prowansalski, glamour czy też mieszankę kilku - z pewnością znajdziemy wśród nich coś dla siebie. Nie wyobrażam sobie salonu, miejsca, w którym cała rodzina spędza wiele czasu w ciągu dnia, z gołymi ścianami. Lubię zawiesić oko na ładnym obrazie i może nawet chwilę się nad nim zadumać. Chociaż powieszenie wybranych przeze mnie obrazów jeszcze przede mną, ustawiłam je już w strategicznych miejscach przy ścianach, gdzie zawisną i powiem Wam, że już widzę, że świetnie ożywią ich wygląd a szklana forma dodatkowo optycznie rozjaśni i powiększy pomieszczenie. 

Powyżej możecie zobaczyć 3 z obrazów, na które się zdecydowałam - chociaż było ich więcej. ;) Pewnie pokuszę się o fotorelację na instagramie, jak już wszystkie na stałe zawisną na ścianach. Tymczasem pytanie do Was - podobają się Wam obrazy na szkle? Co o nich sądzicie?

xoxo

You May Also Like

2 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)