Palety cieni Make Up Revolution - recenzja

by - 12:25:00

 W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam opowiedzieć co nieco na temat mojej ulubionej marki, jeżeli chodzi o cienie do powiek. Make Up Revolution z pewnością jest Wam dobrze znana. Moje serce skradły szczególnie ich wielobarwne palety, które są nie tylko estetycznie wykonane, ale i zawierają cienie dobrej jakości w stosunku do ceny. W swojej kolekcji posiadam kilka palet tej marki. Dzisiaj powiem Wam kilka słów na temat moich ulubieńców. Weźcie jednak pod uwagę, iż jestem przede wszystkim miłośniczką połysku na powiekach i ciepłych barw. Jeśli macie podobny gust, zdecydowanie musicie się zapoznać z poniższymi paletkami.#1 Make Up Revolution x Sebile

Zdecydowanie moje odkrycie zeszłego roku i ulubiona paleta w mojej kolekcji! To 18 wyjątkowych cieni, spośród których aż 15 to przepiękne połyskujące metaliczne odcienie, wśród których są cztery typowe brokaty.Wszystkie z nich mają świetną pigmentację i dobrze trzymają się powieki nawet bez bazy. Najbardziej jednak jestem zakochana w ostatnim złocie w drugim rzędzie - idealnie rozświetla wewnętrzny kącik oka!

Makeup Revolution X Sebile paleta sypkich cieni do powiek

#2 I heart Revolution Slogan Palette

To bardzo dobry wybór, jeżeli lubicie zarówno cienie na co dzień, jak i te na imprezę w jednej palecie. Małym minusem jest ich niewielki rozmiar oraz średnia pigmentacja, jednak odcienie są naprawdę piękne. Są bazowe maty i brokatowe złota oraz ciekawe odcienie niebieskiego i czerni. Cienie matowe mają mocną pigmentację - te rozświetlające warto wzmocnić użyciem bazy. Jak za tą cenę - polecam. Parental Advisory - bo taka jest inna nazwa tej palety ma też świetne, trójwymiarowe opakowanie.

I Heart Revolution Slogan Palette paleta cieni do powiek z lusterkiem i aplikatorem

#3 Make Up Revolution x Carmi 

Zjawiskowe połączenie brokatów, matów oraz cieni z drobinkami. Tutaj mamy do czynienia ze zdecydowanie lepszą pigmentacją u cieni brokatowych, które bez zarzutu trzymają się na powiece cały dzień. Przyznam szczerze, iż ta paletka jest przeze mnie mocno eksploatowana. Z pewnością już niedługo kupię kolejną.

Makeup Revolution Carmi paleta cieni do powiek

Która z powyższych paletek podoba się Wam najbardziej? Na jakie kolory cieni stawiacie na co dzień?

xoxo


You May Also Like

2 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)