Suplementy Wimin - lepszy metabolizm i zdrowy blask

by - 11:33:00

Zażywanie suplementów od zawsze było dla mnie utrapieniem - a to zapominałam o ich regularnym braniu, a to kapsułki okazywały się bardzo nieprzyjemne do połknięcia czy powodowały rewolucje żołądkowe. Całkiem niedawno zaprzyjaźniłam się jednak ze stworzoną przez kobiety dla kobiet marką Wimin, która posiada wiele ciekawych produktów w swojej ofercie. I tak trafił do mnie słoiczek Zdrowy blask oraz Lepszy metabolizm, które towarzyszą mi codziennie. Dawniej nie do końca wierzyłam w działanie magicznych suplementów - a jednak postanowiłam spróbować po raz kolejny. Czy było warto?


Na początku muszę nadmienić, że suplementy znajdują się w szklanych lekkich słoiczkach i mają wprost urocze kolorowe etykiety, które cieszą oko. Jako sroka zdecydowanie zwróciłabym na nie uwagę już tylko z tego powodu. ;) Kapsułki natomiast są śliskie, lekkie i bardzo przyjemne do połknięcia. A mówię to ja, która naprawdę nie cierpi zażywać wszelkich tabletek!
Zdrowy blask jest idealnym pierwszym krokiem do zadbania o właściwą pielęgnację naszej skóry - tym razem od wewnątrz. Na co dzień przywiązuję dużą wagę do pielęgnacji swojej cery - toniki, maseczki, kremy, peelingi... Dlaczego więc nie wspomóc by cery także od środka? Wszystko, co dzieje się w naszym organizmie w środku - widać także na zewnątrz.

Wimin Zdrowy Blask znajdziecie tutaj: https://allwimin.com/produkt/zdrowy-blask/. To produkt w pełni wegański oraz bezpieczny dla zdrowia. Dba o naszą skórę i ją nawilża, ale także odpowiada za jej zabezpieczenie przed wolnymi rodnikami oraz szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak smog czy inne zanieczyszczenia. W swoim składzie posiada antyoksydanty, tak więc spowalnia także proces starzenia się komórek skóry - wszystkich, nie tylko tych na twarzy czy innych partiach ciała. Doskonale chroni także skórę przed słońcem, a więc idealnie sprawdzi się na letni czas.
Wimin Lepszy Metabolizm, który znajdziecie pod linkiem https://allwimin.com/produkt/lepszy-metabolizm/ odpowiada z kolei za poprawę metabolizmu lipidowego. Dzięki niemu tłuszcze są o wiele lepiej rozkładane oraz przetwarzane a proces przemiany materii przebiega o wiele szybciej. Suplement reguluje cholesterol we krwi i pozwala pozbywać się go o wiele szybciej. Co ważne dla osób będących na diecie, pomaga także utrzymać odpowiednią wagę. To więc świetne wsparcie dla diety oraz ćwiczeń, będących kluczem do idealnej sylwetki.

Oba suplementy towarzyszą mi od niedawna, ale już mogę Wam zdradzić, że będzie to udana przygoda. Dajcie znać, po jakie suplementy sięgacie na co dzień.
xoxo

You May Also Like

1 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)