Witajcie Kochane. ;-) Wiem, iż posty pojawiają się ostatnio strasznie rzadko- mam nadzieję, że teraz się to zmieni. Miałam sporo problemów, ale powoli wszystko wraca do normy. Już niedługo kolejne recenzje, nie martwcie się. Za bardzo kocham tą stronę, by ją opuścić.
Dzisiaj o przepięknej nowości od Sensique- błyszczykach Magical Shine, które już od 10 marca w Drogieriach Natura. Kuszą drobinkami, eleganckim opakowaniem, obietnicą nadania cudnego koloru i połysku. Osobiście niezmiernie urzekły mnie już na zdjęciu. Cena- 8 zł za 9 ml. W składzie także witamina E. ;-)
Cuda, prawda? Który kusi Was najbardziej?
