Chmiuro.pl - idealna organizacja czasu dla bloggerów

by - 13:36:00

Witajcie, Kochani.

Chyba każdy z nas, bloggerów oraz osób parających się pracą zwaną dalej jednoosobowa działalność a także i każden jeden influencer zna ten moment, kiedy recenzje do napisania piętrzą się i piętrzą i przyprawiają nas o dreszcze. Terminy gonią i nie pozwalają nam spać po nocach a do kolejki dochodzą nowe plany i zlecenia... Co zrobić, żeby nie dać się zwariować? 

Z myślą o tym powstał serwis Chmiuro.pl, specjalizujący się w tzw. CRM, czyli po polskiemu mówiąc, zarządzaniem relacji z klientami. Jeśli zastanawiasz się jak rozplanować posty i dobrze zorganizować sobie czas- zdecydowanie jest to coś dla Ciebie.
Swoją przygodę z Chmiuro rozpoczęłam od pobrania darmowej aplikacji, którą znajdziecie tutaj (KLIK). Wielką wygodą jest dla mnie możliwość posiadania wszystkich niezbędnych mi w blogowej pracy akcesoriów zawsze pod ręką.


Jak dla każdego bloggera i internetowego działacza, zarządzanie czasem jest bardzo ważne. Często pomysły na posty czy rozplanowanie tych, które powinnam napisać na wczoraj, przychodzą do mnie w najmniej odpowiednich momentach. Dzięki Chmiuro bez najmniejszego problemu mogę je wygodnie rozplanować na konkretny dzień, a także dodać do planu komentarz na ten przykład z informacjami o grafikach do dodania, czy ważnych linkach.


Bardzo podoba mi się fakt, iż aplikacja jest bardzo przejrzysta. Poniżej zobaczyć możecie układ menu oraz kilka rzutów na inne funkcje, takie jak na przykład możliwość utworzenia bazy wszystkich e-maili służbowych, czyli tych powiązanych z blogiem, co bez wątpienia przyda się osobom, posiadającym współprace. Możemy także zapisać ważne wydarzenia (np. spotkania blogerów), faktury do opłacenia czy też dokumenty (np. kopie robocze treści maili czy postów). I to wszystko w jednym miejscu!
Jak widzicie, wszystko zbudowane jest w sposób prosty i przejrzysty.

Jako osoba, która bez dwóch zdań ma problemy z organizacją czasu, często zmienia swoje plany i, no cóż... lubi spać, muszę przyznać, że #chmiuro jest dla mnie dużym ułatwieniem. Przestałam się już gubić w tym, jakie recenzje zostały mi do napisania, czy też jak brzmi mail do przedstawicielki firmy kosmetycznej. Powiem krótko: #chmiuro_dla_blogera = rzecz idealna.

Jeśli Chmiuro jest dla Was nowością, jeśli chodzi o #CRM - warto poznać go bliżej. ;-)
Dajcie znać, czy aplikacja Was zainteresowała.
xoxo

You May Also Like

5 comments

 1. ciekawa apka, myślę, że jak zacznę bałaganić w temacie bloga to ściągnę sobie ją :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oo! Super, przydałoby mi się coś takiego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna sprawa. Może ija skorzystam :) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Póki co radzę sobie bez takiej aplikacji :D a spać też lubię :D

  OdpowiedzUsuń
 5. rozpatrzę skorzystanie, choć nie wiem czy mi jest cokolwiek w stanie pomóc :P

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)