Dresslily - bestlace front wig online sale

by - 17:31:00

Cześć Kochani.

Peruka to idealny sposób na chwilową zmianę swojego wyglądu- dzięki niej możesz mieć codziennie inną fryzurę i kolor włosów bez żadnych zniszczeń i ingerencji w swoją własną czuprynę. Od jakiegoś czasu sama zastanawiam się nad kupnem kilku modeli, ot, z ciekawości- toteż dziś zapraszam Was na przegląd bestlace front wig online sale ze sklepu Dresslily, w którym od jakiegoś czasu robię zamówienia.

Hi there. 
A wig is a perfect choice if you want to have different hair colour and hairstyle everyday. And you do not have to destroy or dry your own hair! From time to time I also think about buying a wig. I am just curious about changing my hairstyle completely. Today I want to show you three of bestlace front wig online sale from one of my fav shops - Dresslily. 
Thick Side Part Natural Ultra Long Straight Lace Front Synthetic Wig - KLIK
Pierwszy model, który wybrałam zrobiony jest z włosów naturalnych- jestem ciekawa, jak jest z ich jakością, ponieważ tak samo jak w przypadku doczepianych włosów metodą clip in, czasem ciężko jest trafić dobrze. Lekkie fale na włosach średniej długości w kolorze bardzo ciemnego brązu prezentują się całkiem elegancko.

The first one is made with human hair. I am interested in its quality, because sometimes it is hard to find amazing quality of hair. I like that one - it is wavy, quite long and the dark brown colour looks very ellegant with this model of wig.


Side Part Shaggy Long Body Wave Lace Front Human Hair Wig - KLIK
Drugi model idealnie sprawdzi się na przykład na imprezę. Czarna peruka wykonana również z naturalnych włosów tu już w wariancie długim i praktycznie czarnym kolorze urzekła mnie przede wszystkim hollywodzkimi falami.

The second one it is a perfect choice for a party. Black wig also made with human hair is great! I love very long hair. Those hollywood waves amazed me.


Adiors Long Slightly Curled Dark Root Side Part Lace Front Synthetic Hair - KLIK
Trzecia opcja chyba ciekawi mnie najbardziej. To połączenie białej szarości z czarnym odrostem w stylu sombre, niezwykle modna w poprzednim sezonie. Zawsze chciałam zobaczyć, jak wyglądałabym w takim kolorze, lecz aby go uzyskać, musiałabym rozjaśnić włosy do bieli, na co nie mogę sobie pozwolić. Świetna alternatywa, choć to włosy syntetyczne, więc nieco obawiam się o ich jakość.

And the last one that I am very curiosed about. It is silver white with black roots - very trendy sombre option on the last season.  I always wanted to see myself with those hair. Unhappilly, it is made with synthetic hair so I am little confused with buying it...but I think I may try.


Który wariant podoba Wam się najbardziej? Jakie macie zdanie na temat peruk?

Which one do you like the most? What do you think about wigs? 
xoxo

You May Also Like

20 comments

 1. Nie mam żadnej peruki, najbardziej podoba mi się ostatnia

  OdpowiedzUsuń
 2. Peruki hi hi wspaniały pomysł an natychmiastową zmianę

  OdpowiedzUsuń
 3. nigdy nie używałam , ale dziś myslalam, zeby zamowic jakąś kolorową :p albo blond haha

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam peruki,ale ostatnia ma fajny kolor :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam i raczej nie będę miała peruki :D Dla mnie jest to zbyt odważny krok, aczkolwiek, jak ktoś ma takie życzenie, to podziwiam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja bym zamówiła 😊 wcielilabym się w rasową blondynke i sprawdzila czy mi pasuje 🤔 Plus fajna sprawa na karnawał. Hmmm podsunelas mi pewien pomysł, który chyba rozwiażę 😛

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnia dla mnie najlepsza ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. No to jest kompletnie nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie no peruki nie dla mnie. Z moich włosów można że trzy zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wyglądają ciekawie, ale zdecydowanie nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mi peruka sądzę, że jest nie potrzebna :d mam naturalne włosy do pasa :d

  OdpowiedzUsuń
 12. Gdybym miałam wybierać, to ostatni wariant mi się najbardziej podoba. Ale jeżeli chodzi o peruki w ogóle to nie przepadam.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie wie czemu, ale peruki napawają mnie 'odrazą'?

  OdpowiedzUsuń
 14. Uu ta ostatnia ciekawa :D Akurat szukamy coś takiego do sesji zdjęciowej!

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam mało włosów ale na peruke nie zdecydowałabym się oj nie

  OdpowiedzUsuń
 16. Jestem ciekawa jakbym wyglądała w tej drugiej peruce

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)