Soap & Friends - Żel pod prysznic rewitalizujący - recenzja

by - 21:33:00

Od dawien dawna zastanawiałam się, jaki jest najbardziej pachnący żel pod prysznic - i dzięki limitowanemu boxowi Pure Beauty Selected for Men 2 w końcu znalazłam odpowiedź na to pytanie: Soap & Friends - drzewo cedrowe z pieprzem. Większość żeli pod prysznic pięknie pachnie podczas kąpieli, jednak ich zapach znika już w momencie osuszania ciała ręcznikiem. Zapach tego kosmetyku utrzymuje się na ciele nawet i przez kilka kolejnych godzin, co jest moim zdaniem zdecydowanie wyjątkowe!


Żel pod prysznic marki Soap & Friends zamknięty jest w klasycznym opakowaniu z "klikiem" o stonowanej etykiecie, w związku z czym odnajdzie się w łazience urządzonej w każdym stylu. Osobiście wolę taki minimalizm od krzykliwych kolorów i wielkich napisów. 

Co możemy przeczytać na stronie producenta?
"Mycie naszego ciała to jedna z podstawowych czynności życiowych. Warto jednak sprawić, aby ta czynność stała się wyjątkowa pełna wrażeń. Te odczucia możesz osiągnąć podczas stosowania rewitalizującego żelu pod prysznic, który zadba o Twoje ciało oraz nada mu orzeźwiający i odprężający zapach drzewa cedrowego z pieprzem.

Że ten posiada wiele pozytywnych właściwości dla naszej skóry. Przede wszystkim delikatnie oczyszcza naszą skórę oraz działa orzeźwiająco. Skóra po umyciu jest przyjemnie miękka i wygładzona. Zapach drzewa cedrowego z dodatkiem pieprzu, to aromat obok, którego nie da się przejść obojętnie."

Z każdym powyższym zdaniem zgadzam się zarówno ja, jak i mój Mąż - bowiem choć żel dedykowany jest głównie panom - i mnie porwał ten oszałamiający zapach.

Konsystencja jest lekko lejąca, dzięki czemu nie potrzeba wiele kosmetyku, aby umyć całe ciało, co gwarantuje dużą wydajność. Zdecydowanie będzie to stały gość w naszej łazience, którego każdemu będę polecać - bo warto.
xoxo


You May Also Like

0 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)