Nadeshiko - regenerująca maska do włosów z olejem tsubaki

by - 13:17:00

Jak zapewne zdążyliście już zauważyć, jestem nieuleczalną włosomaniaczką. Na przestrzeni minionych lat przetestowałam setki kosmetyków z każdej półki - skrupulatnie wyłaniając spośród nich swoich ulubieńców, którzy pozostali w mojej łazience na stałe. Od niedawna, za sprawą kalendarza kosmetycznego Pure Beauty, można do nich zaliczyć również propozycję nieznanej mi wcześniej marki Nadeshiko - regenrującą maskę do włosów z olejem tsubaki. Tę bez mała uroczą różową tubę zdecydowanie powinna posiadać w swojej kosmetyczce każda kobieta, kochająca zdrową i piękną taflę włosów. 


Sami przyznajcie: ta pasteloworóżowa tubka od razu zwraca uwagę, prawda? I słusznie, bowiem znajdujący się w niej kosmetyk zdecydowanie zasługuje na Waszą uwagę. ;-)

Zdecydowanie cieszy mnie fakt obecności tej maski w Hebe, do którego mam po drodze - bo będę nader często po niego wracać. 

Tuba jest miękka, w związku z czym wydostanie z niej maski o lekko kremowej konsystencji nie jest żadnym kłopotem. Zapach kosmetyku czaruje - i to jeszcze na włosach długo po aplikacji. 

Skład maski jest bardzo bogaty - określiłabym go jako typowo emolientowy z uwagą na dominowanie oleju tsubaki, który jest doskonałym regeneratorem i wzmacniaczem dla każdego rodzaju włosów. Nie jest to jednak jedyna z czynnych substancji aktywnych w INCI, co zresztą wcale mnie nie dziwi - jako że ta maska czyni z włosów taflę nawet wówczas gdy położymy ją na nich po myciu na zaledwie kilka minut. 

Jakie efekty przynosi stosowanie maski Nadeshiko? Wcale nie przesadzając, mogłabym napisać, że bajeczne. Włosy rozczesują się bez żadnych problemów, są gładkie, dociążone (ale nie przeciążone) i błyszczące. Wyglądają po prostu zdrowo - tak jak po wizycie u drogiego fryzjera, ale bez przeładowywania ich zbędnymi silikonami.

Ten produkt to idealny wybór do pielęgnacji włosów przed większymi wyjściami - zawsze wtedy, kiedy włosy mają wyglądać pięknie.

Zdecydowanie polecam - to jeden z moich faworytów w całym, bogatym kalendarzu kosmetycznym Pure Beauty.
xoxo

You May Also Like

0 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)