Perfumy Versace Bright Crystal - jaki to zapach?

by - 10:01:00

W tym roku odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia umilało mi otwieranie kolejnych okienek z kalendarza kosmetycznego Pure Beauty, w którym znalazło się nie tylko wiele produktów do pielęgnacji włosów czy twarzy, ale również niespodzianek z innych kategorii. Jedną z nich była miniaturka perfum Versace Bright Crystal, których nie miałam okazji do tej pory poznać, pomimo tego że jestem zapaloną perfumoholiczką, mającą w kolekcji kilkadziesiąt flakonów. W końcu dowiedziałam się, o co tyle szumu... i całkowicie przepadłam. Rozumiem już doskonale, dlaczego tak wiele kobiet kocha te perfumy. 


W swojej kolekcji gromadzę raczej flakony pełnowymiarowe - mające 100 ml lub 50 ml. Wszystko z uwagi na to, że kocham pachnieć naprawdę intensywnie i używam całych chmur perfum każdego dnia. Mniejsze pojemności byłyby po prostu niewydajne.

Uwielbiam jednak miniaturki z dwóch powodów: po pierwsze, jest to doskonały sposób na to, aby przekonać się, czy dany zapach jest dla mnie i czy powinien znaleźć się w mojej kolekcji. Po drugie, miniaturki są niesamowicie urocze i z tego powodu są idealnym dodatkiem do zdjęć, których wykonywaniem się zajmuję. 

Flakonik miniaturki Versace jest elegancki i bardzo kobiecy - co idealnie odzwierciedla znajdującą się w nim zawartość. Gdybym miała opisać zapach, wskazałabym, że to taka woń, która idealnie sprawdzi się na co dzień, ale i na większe, subtelne wyjście - typu randka. To doskonały pomysł na prezent, nawet jeśli nie znasz preferencji zapachowych danej osoby - bo nie może się nie podobać. Zapach bezpieczny, ale i zdecydowanie urokliwy. Kwiatowo-pudrowy, otulający i przenoszący do krainy marzeń. 

Versace Bright Crystal - nuty zapachowe
Przyjrzyjmy się jeszcze nutom zapachowym, które składają się na te perfumy:

Głowa - nuta lodu, yuzu, owoc granatu
Serce - piwonia, lotos, magnolia
Baza - piżmo, bursztyn, drzewo

Versace Bright Crystal jest po prostu urokliwie kobiecy - idealny na każdą okazję.
xoxo

You May Also Like

0 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)