Cześć, Kochani.
Pora na kolejną książkową recenzję. Tym razem z bardzo wysoką notą, bowiem aż 9,5/10 punktów! To już czwarta książka Alex Marwood, którą mam w swojej kolekcji. Każda z poprzednich bardzo mi się podobała, tak więc i w tej pokładalam spore nadzieje. Premiera jest dokładnie dzisiaj, a ja już mam jej lekturę za sobą i powiem Wam, że pochłonęłam ją w jeden wieczór, pomimo dość małej czcionki! Okładka niesamowicie mi się podoba- jest mroczna, intrygująca i przystaje do pozostałych książek tej autorki. I obiecuje tajemniczą historię...








