Witajcie, Kochani.
Co miesiąc przychodzi do mnie pudełeczko Shinybox, którego odkrywanie zawartości jest dla mnie dużą przyjemnością. Jak chyba każda kobieta uwielbiam niespodzianki - szczególnie te miłe. Pudełko pełne nieznanych mi kosmetycznych skarbów zdecydowanie do takich właśnie się zalicza. Shinybox dedykowany na miesiąc marzec nawiązuje oczywiście do naszego święta, to jest Dnia Kobiet. Samo opakowanie bez wątpienia urzeka swoim designem - jest zarówno stylowe, jak i kobiece a do tego w moich ulubionych kolorach. Czy jednak jego zawartość i tym razem mnie zadowoliła?



