Pure Beauty - Dercos box

by - 14:15:00

Edycje specjalne boxów, które znaleźć możecie u Pure Beauty, nie przestają zaskakiwać. Kilkanaście dni temu przybyło do mnie pudełko "Dercos box", którego zawartość pokażę Wam poniżej. Tym razem zawartość zwiążana jest tylko z pielęgnacją włosów oraz skóry głowy.

#JAkontraŁUPIEŻ #MEvsDANDRUFF #vichy #dercos #haircare #skincare #vichypoland #testowaniesponsorowane @vichylaboratoires


Muszę przyznać, że bardzo przypadł mi do gustu sam box - którego design przywodzi na myśl... drewno. Wszystko ładnie zgrało się kolorystycznie z zawartością. ;) 
W środku znalazły się dwa szampony oraz zupełna nowość na rynku - filler, którym można napełnić oryginalną buteleczkę, gdy produkt się w niej skończy. Bardzo wygodne i ekonomiczne - bo filler dorwać można w znacznie lepszej cenie. ;) 


Przyjrzyjmy się bliżej powyższym produktom. 


Dercos - Szampon przeciwłupieżowy z głęboko oczyszczającą formułą do włosów normalnych i przetłuszczających się
Eliminuje do 100% widocznego łupieżu.
Zapobiega nawrotom łupieżu do 6 tygodni.
Przywraca równowagę mikrobiomu po 4 tygodniach stosowania.
Łagodzi i zmniejsza uczucie swędzenia skóry głowy.


Vichy Dercos K - przeciwłupieżowy szampon peelingujący
Delikatna złuszczająca formuła eliminuje widoczny łupież i jego pozostałości, nawet te przylegające do włosów i skóry głowy. Szampon idealny do codziennego użytku. Hipoalergiczny, przetestowany na wrażliwej skórze głowy. Produkt o pH 5,5 (zbliżonym do naturalnego pH skóry głowy), pomaga walczyć z widocznym łupieżem powstającym wskutek zachwiania równowagi mikrobiomu skóry głowy.

Najważniejsze cechy:

- eliminuje problem łupieżu
- delikatnie i skutecznie oczyszcza
 - przywraca równowagę

A sam ekologiczny filler pierwszego z pokazanych powyżej szamponów prezentuje się tak:


Uważam, że to bardzo udana zawartość - oba z powyższych szamponów goszczą na stałe w mojej łazience. Używam ich wówczas, kiedy moja skóra głowy potrzebuje porządnego oczyszczenia, czyli co kilka - kilkanaście myć - i muszę przyznać, że doskonale spełniają swoją rolę. ;)
xoxo


You May Also Like

0 comments

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, wiadomości oraz czas poświęcony na czytanie mojej strony- tworzę ją dla Was! :-)